Recykling

Recykling

Firma Staples oferuje dostosowane do potrzeb klientów usługi recyklingu, aby skuteczniej wspierać ich w zmniejszaniu wpływu wywieranego na środowisko. Współpracujemy z firmami zewnętrznymi w całej Europie w celu ułatwienia recyklingu pustych pojemników po tuszach i tonerach, korzystając często z usług ich odbioru bezpośrednio z należących do nich placówek.

Poddajemy recyklingowi najwięcej pustych pojemników po tuszach i tonerach w branży. 50 milionów w roku 2016! Wszystkie pojemniki po tuszach i tonerach oddane przez firmę Staples do recyklingu w 2016 r. utworzyłyby szereg o pięciokrotnej długości równika.

Poddajemy recyklingowi największą ilość odpadów elektronicznych w branży. Ponad 11 000 ton w roku 2016! Poddaliśmy recyklingowi odpady elektroniczne o masie równej wadze 2000 słoni.

Kontakt

Chcesz opracować bardziej ekologiczny system zaopatrzenia? Zamierzasz pomóc swoim pracownikom, aby porzucili złe nawyki i bardziej dbali o środowisko?
Bardzo chętnie w tym pomożemy i prosimy o kontakt.

Nasi partnerzy zrównoważonego rozwoju

Znajdź zrównoważone rozwiązania, które pozwolą Twojej firmie zmienić się, a tym samym zmienić świat — z pomocą Staples oraz zaufanych, przyjaznych środowisku partnerów naszej firmy.

Metsa
Stabilo
Sealed Air Diversey Care
Canon
Edding
Epson
Hamelin
Henkel
Hp
International Paper
Pilot
Esselte
Energizer
Multicopy
durable
3m
Fellowes brands
Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form