Logo Staples

Staples Business Advantage.

Staples to lider swojej branży. Obsługujemy klientów w 30 europejskich krajach i kolejnych 20 rynkach na calym swiecie. Nasza działalność wykracza daleko poza sprzedaż produktów biurowych. Z naszą pomocą łatwiej osiągniesz wyznaczone cele. Prowadzisz jednoosobową działalność? A może pracujesz w biurze tętniącym życiem? Dokładnie wiemy, czego potrzebujesz, ponieważ specjalizujemy się w rozwiązaniach dla firm.

Co oferujemy? Zawsze otrzymasz pomoc, której potrzebujesz, ponieważ nasza załoga jest wyspecjalizowana w obsłudze firm i każdego dnia daje z siebie wszystko. Staples Business Advantage® specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw i opracowuje indywidualne programy zaopatrzenia dla firm zatrudniających co najmniej 20 pracowników. Nasi klienci mogą liczyć na zaangażowaną obsługę, specjalne ceny oraz kompletny asortyment produktów i usług o najniższym koszcie całkowitym.

Zawsze jesteśmy blisko – gwarantujemy specjalistyczną pomoc, największy wybór produktów oraz najlepszy stosunek jakości do ceny. Staples Business Advantage każdego dnia daje z siebie wszystko – właśnie dla Ciebie, zgodnie z naszym mottem:

Porozmawiajmy osobiście

Aby uzyskać rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Let's talk in person PL

Let's talk in person PL
Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form