Staples Business Advantage
Technologia i maszyny biznesowe

Rozwiązania technologiczne i biznesowe

Znajdziesz u nas technologie, dzięki którym Twoja firma będzie funkcjonować szybciej, sprawniej, łatwiej i skuteczniej w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie. Wszystko od jednego dostawcy, któremu zależy na Twojej firmie tak samo, jak Tobie.

Praca zdalna

Zwiększ wydajność swoich pracowników, niezależnie od tego, gdzie pracują – w tradycyjnym biurze, w biurach elastycznych, czy też w podróży. Oferujemy rozwiązania technologiczne i urządzenia, które zwiększają wydajność gdziekolwiek się znajdują i kiedy są używane.

Akcesoria technologiczne

Inwestycje w inteligentne stanowiska biurowe, w tym ergonomiczne urządzenia dostosowane do pracy, bezprzewodowe klawiatury oraz smukłe monitory LED oszczędzające miejsce na biurku to najłatwiejsze i najbardziej opłacalne metody zwiększenia produktywności w biurze firmy.

Print solutions

Make more happen with a print management programme designed for you. We use a four-phased approach of assessment, implementation, management and optimisation to help you cut costs, print more efficiently and ensure that all of your devices stay up and running, so you can get on with what matters most.

Odkryj nowe możliwości

Osiągnij więcej za pośrednictwem programów dostosowanych do Twoich potrzeb, uproszczonych procesów i systematycznych oszczędności.

Porozmawiajmy osobiście

Aby uzyskać rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Let's talk in person PL

Let's talk in person PL
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form