Logo Staples

Wskazówki dotyczące podnoszenia wydajności, do wykorzystania w pomieszczeniu socjalnym

Udostępnij:
  • Staples_article

Promuj robienie przerw w pracy
Pomieszczenie socjalne to coś więcej niż stanowisko do dolewania kawy. To miejsce, do którego udają się pracownicy, aby odpocząć, porozmawiać oraz podzielić się pomysłami. Badania dowiodły zaś, że robienie przerw w pracy faktycznie zwiększa produktywność, a ponad 85% pracowników podaje, że regularne robienie przerw pomaga im w skupieniu się na pracy. Możliwość pokrzepienia się jest kluczowa dla poziomu zadowolenia pracowników – zadbaj o dobrą jakość przerw w pracy i uczyń z nich część kultury firmy.

Elastyczność w pracy
i podczas przerw Nawet jeśli pomieszczenie socjalne jest przyjaznym miejscem i zachęca do działania, to puste szafki mogą uniemożliwić pracownikom wykorzystanie w pełni jego możliwości. Dobrze wyposażone miejsce w naturalny sposób zachęca do robienia przerw oraz pozwala pracować wygodnie o każdej porze dnia. Jednym z najlepszych rozwiązań są zdrowe przekąski lub napoje oraz produkty Sprawiedliwego Handlu, które promują wartości firmowe, jak również utrzymanie miejsca w czystości i jego dobra organizacja.

Również Ty zasługujesz
na to, aby odetchnąć Wszystko to brzmi świetnie, ale możesz nie mieć nieograniczonej liczby godzin, którą poświęcisz na zamienienie swojej spiżarki w kopalnię produktywności? U nas możesz zaopatrzyć się w jedzenie oraz niezbędne elementy pomieszczenia socjalnego w ramach stałego zamówienia. W ten sposób proces zaopatrzenia stanie się prostszy, a firma zapłaci mniej. Ty również możesz odetchnąć!

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form