Logo Staples

Praktyczne wskazówki dotyczące organizacji pracy biurowej.

Udostępnij:
  • durable

Czy chciałbyś być bardziej skuteczny w swojej pracy? Podstawą jest przejrzysta organizacja i zdefiniowane procesy. Często niejednoznaczne instrukcje i brak informacji ograniczają skuteczną pracę. Ma to negatywny wpływ nie tylko na efektywność firm, ale również na naszą indywidualną motywację. Dotyczy to zarówno organizacji pracy jak i przerw. Ważne jest również odpowiednie oznaczenie pomieszczeń, np. stołówki, czy toalet.
Zapoznaj się z 3 prostymi wskazówkami usprawniającymi organizację w miejscu pracy:

1. Trzymaj się reguł  
Przechowujesz wszystkie ważne informacje, ale nadal nie możesz znaleźć potrzebnego dokumentu? Podział wspierany przez kolory ułatwia pracę. Wszystkie ważne dokumenty są w zasięgu ręki. Stosując np. skoroszyt zaciskowy DURACLIP® masz łatwy dostęp do dokumentów. Użyj różnych kolorów dla różnych projektów - teraz znajdziesz wszystko!

2. Informuj jasno i jednoznacznie
Jakie są najczęstsze błędy w wielu organizacjach? Dostęp do odpowiednich informacji, wtedy, gdy są one potrzebne. Czy urządzenia związane z bezpieczeństwem są wyraźnie widoczne? Czy widoczna jest informacja o jadłospisie w stołówkach? Aby skutecznie pracować, ale również efektywnie wypoczywać konieczny jest łatwy dostęp do odpowiednich informacji. Idealnym rozwiązaniem jest ramka informacyjna DURAFRAME®. Dzięki magnetycznej przedniej osłonie możliwy jest szybki i łatwy dostęp do informacji. Dodatkowo można ją przykleić do wielu powierzchni.

3. Elastyczna organizacja
Tam  gdzie pracują ludzie, konieczne jest robienie przerw. Czy różne pomieszczenia są dobrze przygotowane? Czy konieczne jest np. długie czekanie na posiłek? Odpowiednia kasetka na pieniądze może przyspieszyć proces płatności. Znaki informacyjne i duże pojemniki z praktyczną klapką umożliwiają łatwe sortowanie i przechowywanie odpadów.

Udostępnij:

Czytaj dalej

OTRZYMAJ MAGAZYN VANTAGE POINT ZA DARMO

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form