Logo Staples

SURE®: "Czyszczenie z siłą natury"

Udostępnij:
Diversey

Czyste środowisko dla pracowników i gości. Ochrona zdrowia i dobrego samopoczucia. W bezpieczny i zrównoważony sposób,  bez kompromisu ze strony jakości.

Rainbow, niebo, krajobraz, natura, ilustracja, zjawisko, nie osoby, burza, sztuka, wody, fantasy, odbicie, astronomia, fiction, Księżyc, planety, kolor, góry, deszcz, galaxy

SURE™, firmy Sealed Air Diversey Care  to pełna gama produktów czyszczących na bazie składników pochodzenia roślinnego, w 100% biodegradowalnych (* Oparte o niezależne badania OECD nr 301B) stworzonych aby dostarczyć dokładnie oczekiwany rezultat! Bezpieczne dla użytkowników i środowiska naturalnego bez kompromisu ze strony skuteczności jednocześnie wzmacniający reputację marki.

Potęga natury

SURE™ jest kompleksową ofertą środków czystości zapewniających profesjonalne rezultaty jednocześnie bezpiecznych dla ludzi i środowiska naturalnego. Produkty SURE™ wykorzystujące przyjazne środowisku naturalnemu składniki pochodzące ze źródeł odnawialnych, spełniają wymagania stawiane w kuchniach, pomieszczeniach użytkowych i dla środków higieny osobistej.

liść, gleby, w kształcie kuli, wzrostu, kiełki, nie osoby, środowiska, flora, natura, ekologia, środowisko, płodność, drzewko, ewolucji, drzewo, ogród, bud, mało, korzeń, na zewnątrz

Bezpieczne i ekologiczne czyszczenie

Wszystkie produkty oparte są na skutecznych recepturach wykorzystujących składniki pochodzenia naturalnego. Składniki pochodzenia roślinnego zastosowane w produktach SURE pochodzą z upraw rolniczych i są pozyskiwane z buraków cukrowych, kukurydzy, otrąb zbożowych i kokosów. Wybrane produkty SURE spełniają kryteria certyfikacji Ecolabel.

Cała gama produktów została tak opracowana, aby uzyskać najniższy stopień klasyfikacji zagrożeń. Prawie wszystkie koncentraty preparatów czyszczących są nieklasyfikowane i większość roztworów roboczych można stosować bez użycia rękawiczek i okularów ochronnych, co oznacza, że pracownicy są zawsze chronieni i bezpieczni.

Od ekspertów którym ufasz

Najlepsza skuteczność jest zagwarantowana dzięki rygorystycznym testom i w oparciu o światową wiedzę ekspercką Diversey Care w tworzeniu wiodących na rynku środków czystości. SURE™ jest zgodne z globalnym zobowiązaniem firmy Diversey Care  w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań higieny i spełnianiu najsurowszych wymogów użytkowników dotyczących  skuteczności z troską o środowisko i ludzkie zdrowie.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form