Logo Staples

Przejdź na zrównoważony proces zaopatrzenia – wybierz Multicopy

Udostępnij:
  • Multicopy

Czy Twoja firma jest wystarczająco elastyczna jak na potrzeby zmieniającego się rynku? Dokonuj drobnych, strategicznych dopasowań w procesie decyzyjnym, żeby być w czołówce peletonu i mieć pewność, że właściwie odpowiadasz na wyzwania przyszłości w zakresie zrównoważonego rozwoju. 

Ciągła zmiana to dobrze znany czynnik sukcesu. Beniamin Franklin powiedział kiedyś: „Jeśli skończyłeś się zmieniać, to znaczy, że się skończyłeśˮ. To jest szczególnie prawdziwe w biznesie i w zaopatrzeniu. Upewnij się, że twoja firma jest na bieżąco, regularnie uaktualniając i korygując kategorie zaopatrzeniowe, żeby lepiej dopasować je do trendów rynkowych i wymagań klientów.

Źródłem postępu i sukcesu jest dokonywanie drobnych, ale strategicznych dopasowań w decyzjach dotyczących zaopatrzenia – w stronę bardziej zrównoważonych produktów. Stały wzrost wartości dodanej na poziomie produktów może sprawić, że zaopatrzenie stanie się motorem pozytywnych zmian – bez konieczności dokonywania jakichś dramatycznych transformacji. 

Jak to się robi?
Załóżmy, że regularnie kupujesz papier, główny materiał biurowy, który odgrywa istotną rolę w codziennej pracy, ale pozostawia też odcisk twojej działalności w środowisku naturalnym. Czy zastanawiasz się nad wyborem papieru zrównoważonego i certyfikowanego środowiskowo, takiego jak Multicopy? Multicopy to gwarancja utrzymania środowiska w stanie równowagi, a to o wiele więcej niż tylko praktyczna funkcja papieru. 

Mówi się, że człowiek jest średnią z pięciu osób, z którymi spędza najwięcej czasu. Być może firma jest średnią swojego zespołu, produktów i decyzji zakupowych. Ponieważ ciągła zmiana jest kluczem do sukcesu, dokonywanie drobnych, strategicznych zmian, które mogą w efekcie istotnie przyspieszyć rozwój, jest sposobem na to, żeby krok po kroku urzeczywistniać to nastawienie. 

Zmiana papieru na Multicopy pomaga:
√ Redukować globalne ocieplenie. Brak emisji CO2 z paliw kopalnych w procesie produkcji – mniejszy wpływ na powstawanie gazów cieplarnianych. 

√ Minimalizować wpływ firmy na środowisko naturalne. Całkowicie bezchlorowy proces wybielania – niższa emisja do środowiska. 

√ Umieścić firmę w kontekście ochrony środowiska. Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) – 100% drewna użytego do produkcji papieru Multicopy pochodzi ze zrównoważonych i podlegających kontroli źródeł. 

√ Spać spokojnie, z poczuciem, że papier biurowy przyczynia się do ochrony środowiska. Certyfikaty UE (Kwiat UE) oraz Skandynawii (Łabędź) – świadczą o tym, że emisja związana z procesem produkcji jest zminimalizowana i podlega kontroli. 

Jesteś gotów/gotowa dokonać drobnych dopasowani w procesie zaopatrzenia, żeby stawić czoła środowiskowym wyzwaniom przyszłości? Odważ się na zmianę, ale nie przesadzaj. Regularnie sprawdzaj swoje kryteria wyboru dostawców i zawsze dbaj o wzrost wartości. Bądź strategicznie wybredny przy wyborze najważniejszych kawałków układanki – one muszą bezwzględnie pasować do obrazka. Jeśli Twoim celem jest najwyższa jakość i odpowiedzialność za zrównoważony rozwój – Multcopy może być tym elementem układanki, którego szukasz. 

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form