Logo Staples

Prosty recykling dzięki pojemnikom Slim Jim firmy Rubbermaid

Udostępnij:
Rubbermaid

Dlaczego recykling jest ważny?

Odpady to poważny problem. Zbyt wiele odpadów jest wciąż wysyłanych na wysypiska śmieci lub spalanych, chociaż najlepszym sposobem ograniczenia naszego wpływu na środowisko jest recykling i kompostowanie jak największej ilości odpadów.

 

Cele Unii Europejskiej, które mają zostać zrealizowane do 2020 roku:

- Wprowadzenie zakazu wywożenia na wysypiska śmieci co najmniej papieru, szkła, tekstyliów, plastiku i metalu.

- Wprowadzenie wymogu utworzenia oddzielnych systemów gromadzenia odpadów tego typu.

pomieszczeniu meble, pokój, współczesnej, szafka, okno, nie osoby, lodówka, kuchenka, rodziny, wewnątrz pieca, siedzenia, nowoczesny, półka, licznik, dom, krzesło, urządzenia, podłogi

Dlaczego wytwarzanie produktów z materiałów pochodzących z recyklingu jest ważne?

Wytwarzanie produktów z materiałów pochodzących z recyklingu jest ważne z dwóch głównych powodów. Po pierwsze jest to ważne ze względu na ochronę środowiska. Materiały poddane recyklingowi nie trafiają na wysypisko. Po drugie nasi klienci oczekują produktów, które są wytwarzane w sposób odpowiedzialny ekologicznie i dzięki temu współgrają z ich środowiskowymi inicjatywami.

 

Rubbermaid Commercial Products przedstawia Slim Jim® — idealne rozwiązanie ułatwiające stworzenie własnego programu recyklingu.

Firma Rubbermaid oferuje szeroki asortyment produktów, które mogą pomóc w aktywnej utylizacji i recyklingu odpadów: od pojemników biurowych służących do recyklingu papieru po kompletne wewnętrzne i zewnętrzne zestawy do recyklingu oraz przenośny sprzęt do łatwego transportu większych ładunków.

 

Pojemniki Slim Jim® wyznaczają branżowy standard utylizacji odpadów na małej przestrzeni.

- Niewielki rozmiar i kształt zaprojektowany pod kątem małych przestrzeni.- Trwała, całkowicie plastikowa konstrukcja umożliwia łatwe czyszczenie.- Wersje z uchwytami ułatwiają podnoszenie i przenoszenie. - Dolne uchwyty zapewniają pewny chwyt podczas opróżniania.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form