Logo Staples

Postaw na ekologię — wybierz pakiety Papermate Value Pack

Udostępnij:
Papermate

Dzięki wysokim standardom wydajności środowiskowej nasze produkty są projektowane, produkowane, wprowadzane na rynek i dystrybuowane w sposób, który pozwala oszczędzać zasoby naturalne oraz ograniczać wpływ naszej działalności na środowisko. Aby te działania przynosiły naprawdę znaczące efekty, a nie jedynie drobne zmiany w kwestii ochrony środowiska, konieczne jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w produktach, jak i w procesach. Obecnie projektujemy produkty i optymalizujemy procesy biznesowe tak, aby ograniczyć do minimum ich wpływ na środowisko naturalne.

Grafika Komputerowa, biznes, pionowe, finanse, papier, poziome, zamówienia, nie osoby, bogactwo, sukces, ilustracja, tekstu, danych, tworzyw sztucznych, edukacja pieniądze, szkliwione, symbol, dokument

Przejawy naszego zaangażowania w prowadzenie działalności w sposób ekologiczny można znaleźć w wielu zakładach, w których wprowadziliśmy rozwiązania zwiększające wydajność i ograniczające wpływ na społeczności, w których żyjemy i pracujemy poprzez ograniczenie ilości odpadów oraz zużycia wody i energii. Odzwierciedleniem tych celów są również nasze produkty. Doskonałym tego przykładem są pakiety Papermate Value Pack.

Pakiety Papermate Value Pack — nasze rozwiązanie zwiększające ekologiczność i wydajność działalności biznesowej.

Oferujemy szeroki asortyment pakietów przyborów do pisania Inkjoy oraz Flexgrip. Decydując się na pakiet zamiast na pojedynczy produkt w osobnym opakowaniu, dokonujesz mądrego wyboru zarówno z punktu widzenia firmy, jak i naszej planety, ograniczając wpływ na środowisko wywierany na każdym etapie cyklu życia produktu, a równocześnie kupujesz produkt w najkorzystniejszej cenie.

Inteligentne opakowanie

Pakiety Value Pack to skuteczny sposób na zoptymalizowanie pakowania produktów, ograniczenie zużycia kartonu, zmniejszenie ilości odpadów oraz zminimalizowanie wpływu na środowisko bez rezygnacji z podstawowych funkcji opakowania, takich jak ochrona produktu i przyciąganie uwagi klientów.

Inteligentna dystrybucja

Zamawianie więcej niż jednego produktu naraz przekłada się na obniżenie zużycia energii i materiałów oraz ograniczenie liczby działań związanych z produkcją i transportem. Inteligentna dystrybucja pomaga w minimalizowaniu wpływu firmy na środowisko.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form