Logo Staples

Pilot - Frixion/G2

Udostępnij:
Pilot

Pełna gama wymazywalnych, kolorowych i trwałych długopisów. Z takim asortymentem, praca w firmie stanie się łatwiejsza i bardziej ekonomiczna.

Termiczny tusz opatentowany przez firmę PILOT gwarantuje ci gładkość pisania oraz, co najważniejsze, możliwość poprawienia ewentualnych błędów dzięki silikonowej końcówce - bez naruszenia powierzchni kartki. Jego użycie jest naprawdę proste!

Tusz Frixion "znika" dzięki zastosowanej wyjątkowej technologii atramentu termicznego. By dokonać zmian w napisanym tekście, wystarczy potrzeć go silikonową końcówką - jak w przypadku zwykłego ołówka i gumki.Przy pocieraniu tusz ogrzewa się do temperatury wyższej niż 65°C i staje się niewidzialny. 

Tusz pojawi się ponownie w temperaturze niższej niż -12°C. Kolekcja Frixion jest idealna, by skorygować każdy popełniony błąd.

Planting Trees

Kolekcja Frixion:

  • Frixion ball: długopis żelowy o ergonomicznych uchwycie stworzonym dla komforowego pisania, dostępny w 10 kolorach, w grubościach medium lub fine.
  • Frixion Ball Clicker: długopis automatyczny o ergonomicznych uchwycie stworzonym dla komforowego pisania, dostępny w 8 kolorach, w grubościach medium lub fine.
  • Frixion ball LX: Zmysłowy kształt i metalowa obudowa oczarują twoje dłonie, a 6 subtelnych kolorów twoje oczy…
  • Frixion point: długopis żelowy o ergonomicznych uchwycie stworzonym dla komforowego pisania, dostępny w 7 kolorach, z końcówką Hi-Tecpoint fine.
  • FriXion Light : zakreślacz ze ściętą końcówkę pozwala na dobór odpowiedniej grubości linii, dostępny w 6 kolorach. 

FriXion ball, Frixion ball clicker i Frixion ball LX pomogą ci utrzymać porządek w notatkach lub wprowadzić zmiany w agendzie. 

FriXion Point sprawdza się idealnie w bardzo szczegółowych rysunkach, geometrycznych kształtach oraz przy innych, bardzo cienkich liniach. 

FriXion Light jest idealny do każdego rodzaju zakreśleń, w każdym typie dokumentów, na mapach, książkach, czy instrukcjach - z łatwością usuniesz wszelkie zaznaczenia. 

Oszczędzaj pieniądze i dbaj o środowisko wymieniając wkłady w swoich długopisach Frixion, zamiast kupowania nowych - dbanie o przyrodę nigdy nie było łatwiejsze! Jeden długopis zastąpi ci stare ołówki, gumki, znaczniki, a nawet korektor!

Odśwież swoje biuro

TYTUŁ: Odśwież biurową atmosferę z kolekcją niezawodnych długopisów żelowych! Najpopularniejsze i najlepiej sprzedające się na świecie długopisy żelowe nigdy się nie starzeją! Ich ponadczasowy wygląd zawsze jest trendy. Atrament jest odporny na wodę i rozmazywanie, gumowy uchwyt zapewnia komfortowe i stabilne użytkowanie, a kulka z węglika wolframu jest odporna na wstrząsy i utrzymuje odpowiedni kształt linii pisania. 13 intensywnych kolorów, gładkie linie i aż trzy różne grubości (fine, medium i large) - wybierz swoją G2!

Kompletna kolekcja G2 umili codzienną pracę. Klasyczne kolory będą idealne dla tradycjonalistów, a metaliczne i pastelowe odcienie pobudzą kreatywność i wyobraźnię. G2 dostosuje się do Twojego stylu i nastroju! 

Do kolekcji G2 należy również G2 Victoria, dostępna w 6 kolorach (niebieski, czerwony, grafitowy, zielony, różowy i fioletowy). Stworzona z inspiracji stylem wiktoriańskim, spodoba się kobietom, które kochają otaczać się eleganckimi przedmiotami również w pracy.

PILOT G2 w 2017 roku będzie świętował swoje 20-lecie: 20 lat komfortowego i dynamicznego pisania; 20 lat gładkiego poruszanis się po papierze dzięki ultra wytrzymałej końcówce; 20 lat robienia wrażenia niezawodnym atramentem…

Szczegółowo o kolekcji G2:

  • G2 classic: 4 klasyczne kolory (czarny, niebieski, czerwony i zielony) oraz 9 dodatkowych odcieni (jasnoniebieski, fioletowy, różowy, ciemnoczerwony, granatowy, jasnozielony itp.)
  • G2 Pastel i Metal: po 6 kolorów z kolekcji, pobudzających Twoją kreatywność, idealnych do robienia notatek, pamiętników itp.
  • G2 Victoria: kolekcja 6 kolorów, które skomponujesz ze swoim ubiorem, a nawet kolorem paznokci!
Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form