Logo Staples

Navigator Eco-logical and Discovery

Udostępnij:
Navigator

Wytwarzając nasz papier, łączymy nowoczesna technologię papiernictwa i gatunek rośliny zimozielonej: eukaliptusa gałkowego.

W porównaniu z innymi gatunkami drzew (np. brzozą) eukaliptus gałkowy zapewnia o 34% więcej pulpy, w związku z czym z tej samej ilości drewna uzyskuje się więcej papieru.

Dzięki swoim małym i grubym włóknom eukaliptus gałkowy umożliwia produkcję papieru o niższej gramaturze, takiego jak Navigator Eco-Logical i Discovery, z porównywalną lub jeszcze lepszą jakością niż w przypadku konkurencyjnych papierów o gramaturze 80 g/m2.

liść, przyroda, flora, wzrostu, nie osoby, ogród, lato, na zewnątrz, zbliżenie, kwiat, żywności, mało, owoc, drzewo, świeżość, zioło, jasne, ziołowe, botaniczny, gałąź

Navigator Eco-logical

Ta unikalna marka oferuje lekki papier zachowujący wszelkie najlepsze cechy marki Navigator, takie jak przerabialność i jakość druku.

Navigator Eco-Logical jest papierem wielofunkcyjnym przeznaczonym do wszelkich kolorowych i monochromatycznych urządzeń biurowych.

Wszystko to powiązane z redukcją ilości odpadów papierowych w biurze.

Discovery

Zaprojektowany z myślą o kopiarkach i drukarkach o dużej przepustowości.

Wyniki testów laboratoryjnych pokazują, że wydajność papieru Discovery wykracza poza standardy jakości papieru 80-gramowego dostępnego na rynku.

Podczas produkcji papieru Discovery 75 g/m2 używamy o 32% mniej drewna w porównaniu ze standardowym papierem 80-gramowym, co przekłada się na mniejszą o 6% ilość odpadów.

Użycie papieru o niższej gramaturze pozwala użytkownikom końcowym zredukować ilość używanego bez konieczności redukowania liczby wydrukowanych arkuszy lub obniżania jakości druku.

Grafika Komputerowa, biznes, odizolowane, natura, na białym tle, bogactwa, nie osoby, finansów, symbol, papieru, poziome, oszczędności, sukces, pieniądze, towar, Pokaż, zapłacić na białym tle, przeszklone, pionowe,
Grafika Komputerowa, biznes, pionowe, ilustracja, technologii, komunikacji, tożsamości, tekst, poziome, symbol, internet, finanse, szkliwione, danych, debetowe i znak, projekt wektor, izolowane, papier
Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form