Logo Staples

Leitz Re-cycle: tak bardzo eko, jak tylko możliwe!

Udostępnij:
Leitz

W Esselte nie tylko realizujemy własne cele środowiskowe, ale również rozwinęliśmy produkty, które pomogą Twojej firmie w ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko.

Wyzwanie

Leitz jako pierwsza firma zbudowała segregator, więc właściwym jest, abyśmy go jako pierwsi zdemontowali. Segregator Leitz Re:cycle może być z łatwością rozłożony, a poszczególne elementy poddane indywidualnie recyklingowi.

Demontaż w trzech krokach!

Po pierwsze oddziel mechanizm dźwigniowy. Po drugie, usuń nity. Po trzecie, poddaj posegregowane części recyklingowi. Otwory na przedniej okładce i otwór na palec na grzbiecie są wykonane z papieru mâché z łatwością podlegającego recyklingowi. Łatwy demontaż na części papierowe i metalowe umożliwia całkowity recykling.

biznes, pulpit, na białym tle, projekt, nie osoby, ilustracja, etykieta, sprzęt, papier, zabezpieczeń, puste, karty, technologia, symbol, retro, office, obrazów, komputer, zestaw, pole

W 100% odnawialna, w 100% wytrzymała

Poza segregatorami oferujemy całą kolekcję teczek i folderów ułatwiających organizację dokumentów, jak również półki i pojemniki na dokumenty wykonane z bardzo wytrzymałego i w 100% przetworzonego polipropylenu.

Ekologiczny i piękny!

Wszystkie plastikowe produkty Leitz Re:cycle są wykonane w 100% z surowców przetworzonych w całości przeznaczonych do ponownego odzysku. Produkty Leitz Re:cycle udowadniają, że ekologiczne rozwiązania mogą być piękne!

Leitz Re:cycle: tak bardzo eko, jak tylko możliwe!

nie osoby, firmy, ilustracja, pulpit, wzrostu, obrazu, symbol, papier, technologii, liści, na białym tle, internet, odizolowanych, natura, poziome, danych, komunikacja, sprzęt, danych, tekstu
Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form