Logo Staples

Discovery - W jaki sposób proste drzewo może ci pomóc w realizacji celów z ostatniego kwartału?

Udostępnij:
Discovery

Eucalyptus Globulus może być jedynie kolejnąnieznaną łacińską nazwą, lecz w gruncie rzeczy oznacza ona drzewo, które pomaga Ci w skuteczniejszym i bardziej.

Eucalyptus Globulus to specyficzny gatunek eukaliptusa, idealny do produkcji najbardziej efektywnego papieru biurowego na świecie, zarówno pod względem ekologicznym, jak i biznesowym, ze względu na swoje wyjątkowe cechy. To dyskretne drzewo jest gatunkiem wiecznie zielonym, gdyż utrzymuje liście przez cały rok (jesienią i zimą też) i z tego względu ma stabilizujący wpływ na klimat, gdyż pochłania CO2 i uwalnia tlen poprzez fotosyntezę nawet zimą – jest więc trwałe przez cały rok.

Lecz tym, co sprawia, że Eucalyptus Globulus jest wyjątkowy, są jego włókna: są one krótsze, a ściana komórkowa jest grubsza niż u innych gatunków drzew. Gdy się połączy te unikalne cechy Eucalyptus Globulusz najnowocześniejszą technologią produkcji papieru, w której do produkcji pulpy stosuje się mniej środków chemicznych, uzyskuje sięzaskakujący papier biurowy: Discovery – papier o niższej gramaturze: 70 gsm i 75 gsm, który jest jednak grubszy niż produkty konkurencyjne o gramaturze 80 gsm i ma lepszą bądź porównywalną jakość.

Discovery jest przeznaczony do kopiarek i drukarek dużych ilości materiałów, szczególnie w zastosowaniach monochromatycznych. Wyniki testów laboratoryjnych pokazują, że wydajność papieru Discovery wykracza poza standardy jakości papierów 80-gramowych dostępnych na rynku.

Zastosowanie papieru o niższej gramaturze pozwala użytkownikom końcowym zredukować ilość używanego papieru bez konieczności ograniczania liczby wydrukowanych arkuszy lub obniżania jakości druku. Discovery skutecznie pomaga Ci osiągać swoje cele zarówno w tym kwartale, jak i we wszystkich innych.

World Wide Web, szablon, koła, tag, grafika, etykieta, nawigacji, biznes, procedury, internet, ilustracja, zestaw, tekst, koncepcyjne, projekt, układ, danych, danych, wektor, Strzałka
Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form