Logo Staples

Być bardziej “zielonym” i szanować nasze środowisko. Jak odnieść sukces stosując tę zasadę?

Udostępnij:
  • Pilot

Nie zawsze tak łatwo jest to zrobić, zwłaszcza w pracy.

Jednak wiele produktów używanych w biurze mogą być bardziej ekologiczne.

Jak silnie zmniejszyć wpływ na środowisko w biurze? Korzystając z bardziej zielonych długopisów!

Rzeczywiście długopisy są wykonane z tworzywa sztucznego. A tworzywo sztuczne jest wykonane z oleju. Korzystając z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, aby produkować długopisy, firmy mogłyby zużyć mniej oleju, a tym samym przyczynić się do zachowania naszych zasobów naturalnych.

Czy znasz ilość plastiku używanego do produkcji długopisów w głównych krajach europejskich w ciągu jednego roku? Około 78 000 ton plastiku !!!

78 000 ton plastiku to ekwiwalent:

•  plastikowego sześcianu o wymiarach 30-piętrowego budynku,
• miesięcznego zużycia benzyny przez wszystkie samochody prowadzone w mieście takim jak Paryż.

Mając świadomość, że przyszłość zależy od nas wszystkich i wykorzystując jej wiedzę, firma Pilot Corporation postanowiła stworzyć pierwszą gamę długopisów z recyklingu: Begreen. Begreen jest pomysłem na stworzenie nowych, bardziej pozytywnych dróg dla rozwoju naszej planety.

Begreen to pierwsza gama produktów wykonanych z przetworzonego plastiku. Proces ten jest częścią rozszerzenia certyfikatu środowiskowego dla naszych europejskich i japońskich fabryk.

Jakie korzyści dla środowiska niesiemy ? 

W praktyce, sprzedaż wszystkich produktów Begreen w całej Europie w 2006 roku umożliwiła zaoszczędzenie 1 215 ton plastiku.

Aby dać Ci pojęcie o korzyściach dla środowiska, jest to równoważne rocznej konsumpcji benzyny przez ponad 1 700 samochodów

Ponadto użycie wymiennych wkładów minimalizuje zużycie plastiku. Nie wyrzucaj wieć obudowy i skuwki, gdyż są one największą plastikową częścią długopisu :

80% naszych długopisów posiada wymienny wkład  

100% naszych długopisów olejowych posiada wymienny wkład

Przez tego typu zachowania wszyscy możemy przyczynić się do ochrony środowiska.

Ten typ produkcji jest bardziej wymagający i kosztowny od standardowego, jednak zdecydowaliśmy się sprzedawać produkty serii BEGREEN w tej samej cenie, co ich odpowiedniki z serii tradycyjnej.

Seria Begreen jest duża i zróżnicowana wystarczająco, by każdy znalazł coś dla siebie. 

Seria Begreen jest duża i zróżnicowana wystarczająco, by każdy znalazł coś dla siebie.

Dowiedz się więcej o 2 naszych najlepiej sprzedających się produktach Begreen:

Jaki efekt może mieć butelka w Twojej firmie!
Długopis żelowy B2P - gdy butelka wody zamieni się w długopis, który jest automatyczny i przyjazny dla środowiska. Zbudowany w 89% przetworzonych materiałów. Produkowany w fabryce, która posiada certyfikat ISO 14001 i certyfikat EMASA Unikalny długopis to doskonały dowód na zaangażowanie w pracę w większej harmonii z naszym środowiskiem.  

Dostępny również w wersji olejowej. B2P Ballgrip został zaprojektowany, aby pomóc zwiększyć wydajność firmy w zakresie ochrony środowiska.

Ratujmy nasze środowisko, ale nie swoją wyobraźnię!
Mając na względzie środowisko, V-BOARD MASTER to innowacja techniczna: pierwszy marker do tablic z nabojem i płynnym tuszem.

V-Board Master jest doskonałym markerem do pracy w większej harmonii zarówno z ekosystemami planety, jak i potrzebą efektywności podczas spotkań i burzy mózgów. 

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form