Logo Staples

BIC: oferuje proste, innowacyjne i niezawodne wybóry dla każdego, wszędzie

Udostępnij:
Bic

BIC z dumą wspiera strategię  zrównoważonego rozwoju firmy Staples. Od lat obie firmy były innowacyjnymi i aktywnymi liderami na temat zrównoważonego rozwoju, utrzymują stały kontakt oraz tworzą wspólne inicjatywy.

papieru, ręka, skład, biznes, pisanie, Biuro, dokument, człowieka, Kobieta, praca, ołówek, sprzęt, na białym tle, biurko, pulpit, laptop, zapisu, zbliżenie, danych, edukacja

Produkty BIC® są dostępne w 160 krajach. Konsumenci decydują się kupić, na co dzień, 44 mln produktów BIC® (24 mln to artykuły pismienicze). W Europie, 94% produktów sprzedawanych przez BIC® są wytwarzane w Europie.

Firma BIC przyjeła globalne podejście do zrównoważonego rozwoju, obejmując wszystkie swoje operacje i dotyka wszystkich następujących kluczowych obszarów: produkty, zakłady produkcyjne, recyklingu, odpowiedzialność  za rozwiązania dla naszych klientów i konsumentów, i odpowiedzialności społecznej.

W odniesieniu do produktów, od samego początku, w większości produkty BIC® są zaprojektowane i wykonane  "tylko z tego, co jest konieczne" w zakresie surowców, pomijając wszystko, co jest zbędne. W dodatku , produkty BIC® mają długą żywotność oraz wydajność, i są na każdą kieszeń.

Aby ułatwić życie konsumentom, BIC wdrożył strategię oznakowania ekologicznego i był pierwszym producentem artykułów pismienniczych, który otrzymał certyfikat NF Environnement, oficjalną etykietę ekologiczną we Francji.

W 2011 roku firma BIC oraz firma TerraCycle zajmująca się recyklingiem rozpoczęły w kilku krajach europejskich ,program zbierania i recyklingu zużytych artykułów piśmieniczych. BIC TerraCycle jest dobrowolnym programem, bezpłatnym, oraz idealnym dla użytkowników, którzy chcą oddać zużyte materiały do recyklingu, w swoich biurach . Bez względu na markę, Twój długopis może być zebrany i poddany recyklingowi!

nie ma osoby, na białym tle, sprzęt, skład, tusz, ołówek, pisanie, tworzyw sztucznych, zapisu, na białym tle, stalowe, ostry, edukacja, grafit, ostry, ukośne, przeszklone, instrument, szkoły, drewno
Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form