Logo Staples

Zdrowie i najwyższa jakość powietrza z oczyszczaczem Leitz TruSens

Udostępnij:

W dzisiejszych czasach, gdy wielu z nas w szczególny sposób stara się dbać o zdrowie własne i najbliższych im osób, coraz bardziej istotna staje się jakość powietrza. Jest ona tak ważna przede wszystkim, ze względu na fakt, iż zanieczyszczenie atmosfery i środowiska staje się nagminnym problemem w dużych miastach w Polsce i na całym świecie.

Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, chcemy funkcjonować w otoczeniu, które będzie miało pozytywny wpływ na nasze dobre samopoczucie. W biurze, oprócz właściwej aranżacji przestrzeni, należy zapewnić pracownikom optymalną jakość powietrza, gdyż według naukowców - już niewielka poprawa w tym zakresie może mieć głęboki wpływ na podejmowanie decyzji i zdolności poznawcze.

Odpowiadając na aktualne potrzeby i oczekiwania konsumentów, marka Leitz stworzyła linię profesjonalnych oczyszczaczy powietrza - TruSens. Ich skuteczność i elegancki design sprawiają, iż spełnią one oczekiwania, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

W domu czy w pracy, oczyszczacz TruSens pracuje w taki sposób, aby wnętrze było świeże i przyjazne, neutralizując zapachy. Dodatkowo, minimalistyczny i elegancki design sprawia, iż wkomponuje się on praktycznie w każde pomieszczenie.

Używając oczyszczacza TruSens, wysoką jakość powierza oraz funkcjonalność urządzenia zapewniają:

* Filtracja 360° DuPont™ - TruSens wychwytuje zanieczyszczenia, podczas gdy sterylizacja ultrafioletowa niszczy zarazki i wirusy, które mogą gromadzić się na filtrze, zapobiegając ponownej recyrkulacji żywych zarazków

* Zdalny SensorPod™ - mierzy i informuje o jakości powietrza oczyszczacza, zapewnia pełne pokrycie pomieszczenia

* PureDirect™ - unikalny dwukierunkowy przepływ powietrza zapewnia czyste powietrze szybko i efektywnie w całym pomieszczeniu

* Intuicyjny i przyjazny panel sterowania

Leitz TruSens Z-2000 i Z-3000 posiadają następujące poziomy oczyszczania:

  • Zmywalny filtr wstępny – przechwytuje duże cząstki, takie jak kurz i sierść zwierząt domowych
  • Węgiel aktywny – usuwa niektóre gazy i zapachy z powietrza
  • Filtr HEPA – wychwytuje cząstki stałe do 0.3 mikrona, takie jak pyłki i roztocza
  • Sterylizacja UV – redukuje niekontrolowany wzrost mikroorganizmów, powodujących nieprzyjemny zapach na powierzchni filtra

Dzięki oczyszczaczowi Leitz TruSens będziesz miał pewność, że otoczenie, w którym funkcjonujesz pozytywnie wpływa na Twoje samopoczucie, zdolności poznawacze i przede wszystkim - zdrowie.

Zobacz produkty

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form