Logo Staples

Planuj swoją pracę

Udostępnij:
  • Diversey

Prowadzenie działalności z dużą ilością lokalizacji jest wyzwaniem. Zaopatrzenie wszystkich miejsc w sprzęt, zasoby i poświęcenie im wystarczającej uwagi zajmuje prawie cały dostępny czas. Przez to nieustające wyzwanie często zaniedbuje się jedną zasadniczą kwestię. Tworzenie reprezentatywnego i czystego środowiska w każdym miejscu.

W obrębie tych lokacji mogą znajdować się duże ilości różnych preparatów chemicznych. W małym sklepie widok ośmiu różnych butelek z preparatami chemicznymi od czterech lub więcej producentów nie jest rzadkością. Pracownicy korzystają z własnego dośwadczenia i nawyków, zmagając się ze złem koniecznym znanym jako codzienne sprzątanie. Niezbędne produkty, z których najczęściej korzystają również w domu, kupują w sklepach za rogiem lub przez Internet. W związku z coraz większą różnorodnością środków czystości wzrasta ryzyko nieprawidłowego używania preparatów, a co za tym idzie towarzyszące temu zagrożenia bezpieczenstwa.

Rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste, a co ważniejsze, oferuje wiele dodatkowych korzyści.

 “Wdrożenie zaplanowanego systemu czyszczenia”

Stworzenie systemu czyszczenia, zaprojektowanego z myślą o najwyższej skuteczności dla typowych lokalizacji oraz wyuczonego i wspieranego przez cały okres operacji, wymusi konsekwentne, efektywne i bezpieczne dla zdrowia sprzątanie. Dzięki wąskiej gamie produktów możesz mieć duży wpływ na zmniejszenie obciążenia pracą i koszty sprzątania, jednocześnie poprawiając jego jakość. Jest to istotne szczególnie dla klientów, którzy dzięki temu widzą Twoją firmę od najlepszej strony.

Krótko mówiąc, zaplanowany system czyszczenia oferuje:

Wraz z firmą Diversey, Staples pomoże Ci zaplanować system czyszczenia na podstawie innowacyjnych rozwiązań do sprzątania, takich jak platforma dozowania SmartDose. Niezbędne jest, aby zmaksymalizować jakość pracy przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i obniżeniu kosztów.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form