Logo Staples

Ochrona przed zarazkami na całe życie

Udostępnij:
  • Rapesco_Germ-Savvy

Producent artykułów biurowych Rapesco włożył wiele wysiłku w 2020 roku, aby wprowadzić na rynek nowy asortyment produktów, który pomaga zachować lepszą higienę w biurach, szkołach, szpitalach i innych miejscach pracy, gdzie produkty biurowe są dzielone między ludźmi. Rapesco wyposażyło w ochronę przeciwbakteryjną wiele najlepiej sprzedających się produktów. Asortyment ten, nazwany Germ-Savvy, to gama produktów z certyfikatem ISO, która skutecznie zabija do 99% zarazków.

Jak komentuje Dyrektor Generalny firmy David James: „Cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasz asortyment o produkty antybakteryjne w momencie, gdy higiena jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do szybkiego reagowania na potrzeby klientów.  Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć ogromne zainteresowanie antybakteryjną aktualizacją produktów, która nie wiąże się z dodatkowymi kosztami dla naszych klientów ”.

ODRODZONE MIEJSCE PRACY

Powszechnie wiadomo, że biura łatwo mogą stać się miejscami wylęgania różnych bakterii w wyniku nieprzestrzegania zasad higieny. Zwykłe biurko jest często najbardziej podatnym miejscem na bakterie.

Miejsca pracy dostosowują się do potrzeb zmniejszania wszelkiego rodzaju ryzyka infekcji. Wprowadzenie stacji mycia rąk, wymuszone dystansowanie się ludzi oraz wdrożenie surowych wytycznych higieny to tylko niektóre z podejmowanych kroków.

POTWIERDZENIE JAKOŚCI

Asortyment Germ-Savvy jest w pełni zgodny z normami ISO22196: 2011 - testowany przez SGS. Dodając jony srebra i cynku do tworzyw sztucznych na etapie produkcji, ściany komórki bakterii są aktywnie niszczone, co zapobiega ich rozmnażaniu się. Zarazki umierają zanim zaczną się rozprzestrzeniać. Ponieważ dodatek przeciw- bakteryjny jest częścią struktury samego plastiku, nie może się on zużywać czy ścierać i będzie trwać przez cały okres użytkowania produktu.

Germ-Savvy jest wprowadzany aktualnie do wielu produktów Rapesco, w tym do popularnej serii ECO, która jest wykonana głównie z ABS pochodzącego z recyklingu. Oznacza to, że produkty te są przyjazne środowisku i jednocześnie zwalczają zarazki.

PAKIET KORZYŚCI

Jak dotąd, ochrona przeciwbakteryjna Germ-Savvy została zintegrowana w początkową liczbę dwudziestu produktów, która niebawem zostanie poszerzona o kolejne dwadzieścia. Produkty zachowują te same specyfikacje i kody, co oznacza, że aktualizacja katalogów sprzedawców o serię Germ-Savvy to prosta zmiana - resztą zajmie się Rapesco.

Kolejną korzyścią jest decyzja Rapesco o wchłonięciu dodatkowych kosztów produkcji, wynikających z wprowadzenia ochrony antybakteryjnej. Pozwala to sprzedawcom i konsumentom czerpać pełne korzyści z bogatszej wersji produktów bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Warto nadmienić, że produkty antybakteryjne Rapesco Germ-Savvy nie tylko obejmują serie zszywaczy i dziurkaczy, ale również produkty antybakteryjne z innych kategorii, takie jak teczki z notesem i prezentacyjne, teczki harmonijkowe, podajniki do taśmy i inne. Docelowo, do końca stycznia 2021 firma będzie oferować około 50 pozycji Germ-Savvy i ma ambitne plany rozwoju w tym kierunku na resztę roku.

KILKA SŁÓW O RAPESCO

Firma Rapesco rozwija się szczególnie prężnie w ciągu ostatnich lat. Rozwój ten jest również widoczny w 2020 roku pomimo pandemii. Rapesco współpracuje z partnerami na wszystkich kluczowych rynkach europejskich, a marka cieszy się szczególną popularnością wśród sprzedawców online, gdzie asortyment produktów rośnie szczególnie znacząco. Wprowadzenie sub-brandu Germ-Savvy to następny, i bardzo na czasie, przykład ciągłych inwestycji firmy w nowe unikatowe produkty.

Sprawdź produkty

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form