Logo Staples

Katrin promuje właściwą higienę dłoni: Nie zapominaj o papierze!

Udostępnij:
Katrin

Nadejście jesieni wiąże się z początkiem sezonu grypowego. Najlepszym sposobem na zminimalizowanie ryzyka infekcji jest regularne mycie rąk mydłem i osuszanie ich papierowym ręcznikiem. Badania wykazały, że odpowiednia higiena dłoni może ograniczyć nieobecność w pracy spowodowaną chorobami nawet o 50%. 

Aby zadbać o zdrowie pracowników i zagwarantować ich obecność w miejscu pracy, należy bezwzględnie dopilnować, aby wszystkie umywalnie w biurowcu zostały wyposażone w łatwe w użyciu dozowniki Katrin Inclusive zawierające idealnie dopasowane, wysokiej jakości chusteczki Katrin. 

65% Europejczyków, niezależnie od lokalizacji, woli osuszać ręce za pomocą ręczników papierowych. Dostępność ręczników papierowych i papieru toaletowego to zatem najważniejsza kwestia dotycząca publicznych toalet.

osób, dorosłych, człowiek, wewnątrz, przestępstwo, widok z boku, portret firmy, na zewnątrz, miasto, drzwi, dwa, Aktówka, wygody, Kobieta, street, zużycie, Biuro, pokój, system transportu
osób, dorosłych, wewnątrz, Kobieta, nosić, portret, medycyna, opieki zdrowotnej, pojazdu, człowiek, samochód, przemysłu, przestępstwo, pokój, rękawice, moda, szpital, wewnątrz modelu

Nowe, nagradzane dozowniki Katrin

Wprowadzone niedawno na rynek nowe dozowniki Katrin Inclusive zostały opracowane z myślą o szerokim gronie użytkowników, w tym dzieci, osób starszych oraz osób niewidomych lub niepełnosprawnych ruchowo.

Dozowniki są łatwe w użyciu i może z nich korzystać każdy. Przezroczysta obudowa ułatwia określenie miejsc, w których należy wkręcić śrubki. Przezroczyste ścianki boczne umożliwiają sprawdzanie, czy dozownik wymaga uzupełnienia. Takie rozwiązania oszczędzają czas pracowników obsługi technicznej, zapewniają wydajność użytkowania oraz kontrolę czasu używania. 

Mimo że od wprowadzenia na rynek upłynęło niewiele czasu, nowe dozowniki Inclusive zdążyły już otrzymać wiele wyróżnień: nagrody magazynów Tomorrow’s Cleaning i Tomorrow’s Facility Management, jak również nagrody Award for Design Excellence i Design for All Award przyznane podczas dorocznej uroczystości organizowanej przez Norweskie Centrum Projektowania i Architektury.

Jego brak zauważasz dopiero, gdy naprawdę go nie ma

Z papierem toaletowym jest podobnie jak z klamką do drzwi – nikt nie myśli o nim, dopóki go nie zabraknie. Jego brak może zepsuć najbardziej idealny dzień. Dlatego w Katrin staramy się robić wszystko, aby nigdy tak się nie stało.

Na przykład rolka naszego papieru Katrin Classic System Toilet 800 ma tę samą wielkość co standardowa, używana w domu rola toaletowa, jednak jest od niej aż 5 razy dłuższa. Ponieważ dozownik Katrin Inclusive mieści dwie rolki, łączna długość dostępnego w nim papieru to aż 200 metrów. Jednak nawet to nie pomoże, jeżeli zapomnimy o kupnie papieru! 

Nigdy więc, cokolwiek robisz, nie zapominaj o papierze!

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form