Logo Staples

Antybakteryjna ergonomia dzięki produktom marki SHERPA

Udostępnij:

Czyste powierzchnie i ergonomiczne stanowiska pracy mają duży wpływu na zdrowie i wydajność pracowników. W związku z tym odpowiedni sprzęt biurowy powinien być priorytetem. DURABLE jako producent funkcjonalnych i wysokiej jakości akcesoriów biurowych oferuje różnorodne rozwiązania systemów prezentacyjnych, spełniających kryteria ergonomicznych stanowisk pracy. 

na białym tle, technologii, nie osoby, sprzęt, biznes, przeszklone, stalowe, plastikowe, bogactwo, pulpit, mocy, na białym tle, Pokaż, połączenia, energii elektrycznej, papieru, danych, symbol, przenośne, obraz

Systemy paneli SHERPA i VARIO oferują szybki dostęp do informacji bez zbędnej straty czasu. Zastosowanie bolców zapewnia łatwą i szybką wymianę paneli. Systemy stołowe, ścienne i podłogowe są rozwiązaniem dla wszystkich obszarów zastosowań. Zarówno system SHERPA, który składa się z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, jak i systemy VARIO, wykonane są z malowanej proszkowo stali, co sprawia, że idealnie nadają się do stosowania w sytuacjach, w których wymagana jest wytrzymałość, np. w produkcji przemysłowej.

Maksymalną ergonomię zapewnia zestaw SHERPA MOTION. Głównym elementem zestawu jest galwanizowana kula, która łączy podstawę z panelami i pozwala na obrót paneli o 360 °.  Kąt pochylenia można ustawić  w zakresie od 25° do 70°  bez potrzeby przemieszczania podstawy. System stołowy Sherpa Motion z paneliami A4 ma wiele zalet np. lepsze wykorzystanie przestrzeni na biurku czy możliwość korzystania przez dwa stanowiska pracy ustawione naprzeciwko siebie.

pomieszczeniu medycyna, pokój, meble, opieki zdrowotnej, szpital, pacjent, wewnątrz, nie osoby, chirurgia, siedzenia, kliniki, medycyna, krzesło, okno, sprzęt, korytarzu, Lampa, stół, technologia

Wymagające powierzchnie, a w szczególności panele informacyjne,  należą do najczęściej używanych przedmiotów i w związku z tym najczęściej znajduje się na nich najwięcej bakterii. Zestaw SHERPA BACT-O-CLEAN do zastosowania na stół i na ścianę składa się z modułu stołowego oraz uchwytu z 10-cioma panelami.Zarówno stojak, uchwyt, jak i panele pokryte są preparatem BACT-O-CLEAN, który hamuje wzrost mikroorganizmów. Wpływ jonów srebra i miedzi ogranicza rozwój mikroorganizmów. Dotyczy to różnych patogenów jak np. bakterie E.coli, MRSA, Listeriozy czy Salmonelli. Panele SHERPA® mogą w prosty sposób zostać założone i zdjęte. Dzięki specjalnemu wykonaniu paneli (możliwość otwarcia z dwóch stron) można bez problemu wymieniać dokumenty. 

pusty, puste, papier, pusty, pad, dokument, notebook, Uwaga, laptopa, na białym tle, obraz ramki, design, biznes, ilustracja, stronę, arkusz, Biuro, nie osoby, szablon, danych

Podsumowując, można powiedzieć: Dzięki systemom paneli informacyjnych DURABLE otrzymasz perfekcyjną kombinację eleganckiego stylu  i doskonałej funkcjonalności, w tym również doskonałą pomoc w organizacji miejsca pracy.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form