Logo Staples

Spraw, by Twoja marka stała się niezapomniana dzięki tym 6 pomysłom na promocję

Udostępnij:

Wszyscy uwielbiają lans, prezenty i markowe towary. Jednak nie każdy prezent promocyjny jest taki sam. Dobra jakość towaru może zwiększyć rozpoznawalność marki i jej widoczność, a także stworzyć pozytywną więź między firmą a klientem. Podczas targów, konferencji, imprez branżowych i nie tylko, markowe produkty to świetny sposób na przełamanie lodów i generowanie zainteresowania.

Ale gdzie można je znaleźć? W firmie Staples, oczywiście. Wizytówki i broszury to dopiero początek, jeśli chodzi o możliwości, które możemy zapewnić dla Twojej firmy. Ta gama przydatnych przedmiotów wysokiej jakość to zaledwie czubek góry lodowej tego, co jesteśmy w stanie zrobić. Łatwe do personalizacji i dostarczenia, są to przedmioty, które nadadzą wartość codziennemu życiu Twoim obecnym i przyszłym Klientom - a to wszystko dzięki Tobie.

1. Butelki na wodę 

Pokaż, że dbasz o środowisko oraz zdrowie ludzi, rozdając spersonalizowane butelki wielokrotnego użytku. Wykorzystując plastikowe, szklane oraz metalowe modele, a także filtry i zaparzacze, możesz zaprojektować coś, co wyróżni się, będzie odzwierciedlało markę i jednocześnie będzie zapewniało stałe nawodnienie. Co więcej, to przedmiot, z którego ludzie korzystają codziennie przez kilka miesięcy lub dłużej, co oznacza, że Twoja marka będzie pierwszą rzeczą, o której pomyślą podczas robienia czegoś tak naturalnego jak picie wody. 

AdobeStock_90385020.jpeg

2. Nośniki USB 

Nośniki USB to kolejny praktyczny wybór – wszyscy ich potrzebujemy w różnych celach, więc są popularnym wyborem, który daje dużo miejsca na kreatywność. Masz praktycznie nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o kolory i nadruki, ale w przypadku nośników USB możesz również wybrać ich formę. Gadżet spełnia swoje zadanie niezależnie od tego, czy ma kształt czerwonego prostokąta czy czerwonej papryki, więc tak długo, jak jest on rozpoznawalny i pasuje do marki, możesz bez obaw eksperymentować z jego formą.                                      

AdobeStock_201947495.jpeg

3. Power banki 

Jeszcze bardziej przydatny w dzisiejszym skomunikowanym świecie jest kompaktowy power bank. Nie ma nic gorszego niż wyczerpanie się baterii w pracy, a elegancka, dyskretnie oznakowana ładowarka może być po prostu jednym z najlepszych gadżetów, które można dostać. Urządzenia te maja minimalistyczny charakter, dlatego nie warto wybierać zbyt krzykliwego wzoru, ale warto dodać unikatowy element lub dwa, aby wyróżnić markę i przypominać o niej użytkownikom, którzy mogą cieszyć się naładowanymi telefonami.

AdobeStock_80109325.jpeg

4. Okulary przeciwsłoneczne 

Stylowa para okularów przeciwsłonecznych to kolejny przedmiot, który jest łatwy do personalizacji i podoba się ludziom. Opcje wyboru koloru są nieograniczone, ale bez względu na to, czy jest on neonowy lub neutralny, zastanów się, jak chcesz promować swoją markę – nazwa firmy niekoniecznie musi znajdować się na Twoich ulubionych okularach. Zamiast tego warto wziąć pod uwagę wydrukowanie małego logo lub szczegółu na zewnętrznej stronie zauszników, umieszczając resztę na wewnętrznej stronie. Dzięki temu przedmiot będzie subtelnie zaznaczał Twoją tożsamość, zamiast nią epatować.

 sunglass and notepad on the table, selective focus on the sunglass on holiday.jpeg           

5. Koszulki

Każdy może otrzymać darmową koszulkę, ale należy pamiętać, że takie krzykliwe prezenty mają tendencję do znalezienia się na dnie szafy i są używane w najbardziej desperackie dni prania. Jednak nie musi tak być. Stworzenie atrakcyjnego nadruku nie jest zbyt skomplikowane, ale wymaga pewnego planowania. Zamiast umieszczać nazwę firmy na klatce piersiowej, może warto nieznacznie ją zmniejszyć i umieścić na rękawie lub w górnej części na plecach? Lepiej wykorzystać przód, używając unikalnej grafiki lub dowcipnego sloganu, który odzwierciedla Twoją markę, misję lub aktualną kampanię. 

Zz1iMTQ2ZTQxNmE0YmQ0ZjZmOGQ0NmFkMTBiMzViZWUwZA==.jpeg

6. Notesy 

Może to wydawać się staromodne, lecz atrakcyjny, dobrej jakości notes nigdy nie wychodzi z mody. Nie ma nic lepszego od przyłożenia długopisu do papieru przed rozpoczęciem burzy mózgów, dlatego notes będzie wspaniałym prezentem powitalnym dla osoby na każdym stanowisku. Pamiętaj jednak, że większość ludzi unika przesadnie oznakowanych markowych produktów – darmowych lub nie. Jeśli chodzi o projekt okładki, pozostaw swoje logo, jeśli jest to konieczne, oraz użyj ostatnich wewnętrznych stron, aby zakomunikować, kim jesteś. 

  Females hand writing in notebook.jpeg                          

Jeśli te przedmioty mają wpaść w ręce odpowiednich osób, zachowaj prostotę. Po co wydawać pieniądze na pocztę i opakowanie, jeśli kontakt osobisty pozostawi bardziej trwałe wrażenie? Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w wydarzeniu, czy znajdujesz się na głównej ulicy, rozdawanie markowych produktów to świetny sposób na stworzenie natychmiastowej więzi z potencjalnymi klientami i przechodniami.

Najczęściej, taka wymiana ogranicza się do kilku pozdrowień i uprzejmości, jednak nie bój się zachęcać do dalszego zaangażowania. W przypadku prezentów o większej wartości, takich jak power banki, czynności takie, jak wysłuchanie prezentacji, możliwość zeskanowania identyfikatora czy najzwyczajniej - wpisanie się na listę mailową, mogą być łatwym sposobem na „zarobienie” na gadżet, jak również wzbudzanie zainteresowania Twoją marką oraz firmą.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form