Logo Staples

Pracujmy razem, aby zapewnić lepszą organizację miejsca pracy!

Udostępnij:
  • Dymo

Czasami potrzebne narzędzia nie są dostępne w biurze, co może uniemożliwiać realizację danego zadania.  We współczesnym środowisku biurowym niezwykle ważna jest współpraca w celu zapewnienia sukcesu. Łatwe w użyciu urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu, z których pracownicy mogą wspólnie korzystać, promują otwartą kulturę pracy opartą na współpracy. 

Lepsza organizacja, wyższa wydajność i większa współpraca!
Identyfikacja i organizacja pomagają pracownikom w tworzeniu bezpieczniejszego, bardziej produktywnego środowiska pracy. Drukarki etykiet i etykiety mogą być wykorzystywane przez firmę w szerokiej gamie zastosowań, znacznie ułatwiając pracę:

Nowa drukarka etykiet DYMO® MobileLabeler idealnie sprawdza się w środowisku biurowym – dzięki łączności przez Bluetooth® wielu użytkowników może drukować etykiety z poziomu smartfonów lub tabletów.  Można szybko i wygodnie tworzyć etykiety do 24 mm szerokości, korzystać z funkcji sprawdzania pisowni, zamiany mowy na tekst i bogatego wyboru fontów dzięki bezpłatnej aplikacji DYMO Connect i łączności przez Bluetooth®, która umożliwia sprawną konfigurację drukarki na wybranym urządzeniu. 

Dzięki drukarce MobileLabeler można łatwo zorganizować pracę w całym biurze. Etykiety można drukować z dowolnego miejsca, korzystając ze smartfona w 5 łatwych krokach:

  1. Pobrać aplikację DYMO® Connect
  2. Podłączyć drukarkę DYMO® MobileLabeler
  3. Utworzyć tekst
  4. Stworzyć własną etykietę
  5. Wydrukować 

Przenośnie urządzenie można łatwo udostępniać innym współpracownikom, promując wspólne korzystanie z urządzenia w biurze, zachęcając do rozwoju ducha współpracy w biurze. Organizację miejsca pracy można udoskonalać za pomocą wyraźnego oznakowania i kodowania kolorami – pytaj o możliwość wyboru z ponad 20 kolorów taśmy DYMO, rozmiarów i materiałów, aby wybrać etykiety do odpowiedniego zastosowania!

Przy komputerze można korzystać z drukarki LabelWriter TM 450 Turbo, która umożliwia drukowanie etykiet na koperty i przesyłki, kodów kreskowych i identyfikatorów bez odpadów i bałaganu związanego z wydrukiem etykiet na arkuszach. Bezproblemowy wydruk ściśle określonych ilości, umożliwiający łatwą i szybką organizację. Etykiety można również dostosować do potrzeb z poziomu komputera PC lub Mac®**.

 

* Drukarka DYMO MobileLabeler jest kompatybilna z systemem Windows® 7 lub nowszym, Mac OS® v10.4 lub nowszym, Android™ 4.4 lub nowszym oraz iOS 8.0 lub nowszym. Aplikacja DYMO Connect jest kompatybilna z systemem Android™ oraz iOS.
** Zgodność z systemem Windows® 7 lub nowszym oraz Mac OS® X 10.8 lub nowszym. Microsoft i Windows są znakami zastrzeżonymi albo znakami towarowymi firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach. Mac i OS X są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych oraz innych krajach.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form