Logo Staples

Pracuj zespołowo z produktami Post-it®, Scotch® i Command™

Udostępnij:
Post-it

Cokolwiek starasz się osiągnąć: optymalizować pracę, planować projekty lub organizować burze mózgów, produkty Post-it® Meeting są doskonałym narzędziem do pracy zespołowej. A z paskami i haczykami Command ™ możesz wykorzystać ściany sali konferencyjnej, aby zwiększyły efektywność spotkań jeszcze bardziej, bez ryzyka uszkodzenia ścian.

Arkusze Konferencyjne Post-it® pomogą Ci zwiększyć efektywność Twoich spotkań. Używaj ich w trakcie spotkań, aby spisywać kluczowe informacje i pomysły na dużej powierzchni kartek. Arkusze Konferencyjne Post-it® są dostępne w wersji w kratkę lub bez zadruku. Gdy arkusz jest już zapisany, dzięki klejącej warstwie na spodzie drugiej stronie kartki, możesz go przykleić do każdej ściany lub innej powierzchni.

Arkusze Konferencyjne na Stół Post-it®: Jest to wersja "mobilna" popularnych Arkusy Konferencyjnych Post-it® Idealna do wykorzystania w nietypowych miejscach spotkań, np. gdzie nie ma flipchartu. Zestaw stoi na stole bez dodatkowej podpory, jest lekki i możesz go zabrać w każde miejsce, gdzie go potrzebujesz.

Post-it® Super Sticky Meeting Note, duże lub bardzo duże karteczki Post-it® z Super Sticky wspierają pracę zespołową. Podczas spotkania możesz zebrać uwagi lub pomysły i łatwo dzielić się nimi ze wszystkimi uczestnikami przez przyklejanie ich tam, gdzie ich potrzebujesz, aby były widoczne, np. na ścianach lub arkuszach konferencyjnych. Dostępne w różnych żywych kolorach, Post-it® Super Sticky Meeting Notes są doskonałym narzędziem podczas spotkań typu burza mózgów.

Haczyki i Paski do obrazów Command ™ pomogą Ci uefektywnić i zorganizować miejsce pracy w biurze lub w domu, bez obawy uszkodzenia ścian. Haczyki i paski Command™ są idealne do zawieszania i utrzymywania przydatnych rzeczy, takich jak obrazy, flipcharty, ramki do zdjęć, zegary, karty podpisu, przewody itp. Trzymają się mocno do różnych powierzchni, mają szeroki wybór rozmiarów i wytrzymałości. Produkty Command ™ pozwalają Ci powiesić wszelkiego rodzaju przedmioty bez konieczności wiercenia dziur w ścianie. A jeśli chcesz je zdjąć, wystarczy rozciągnąć pasek, który odchodzi od powierzchni bez uszkodzeń. Uefektywnij swoje miejsce pracy z wygodnymi rozwiązaniami od Command ™.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form