Logo Staples

Kształtujemy nowoczesne środowisko pracy z Legamaster.

Udostępnij:
Legamaster

Na całym świecie korporacyjne środowiska pracy przekształcają się w błyskawicznym tempie.  Biuro przyszłości będzie elastyczne, otwarte i oparte na współpracy. Dzięki koncentracji na wysokiej jakości, możliwości dostosowania, wielofunkcyjności i interaktywności biuro przyszłości będzie zaprojektowane tak, by stymulować produktywność, kreatywność i innowacje.

Kluczowe trendy, takie jak mobilność, coraz większa potrzeba spontanicznej, nieformalnej interakcji, pracownicy znajdujący się w różnych lokalizacjach oraz porzucanie dużych sali konferencyjnych na rzecz małych salek, pomagają ukształtować biuro przyszłości. Aby maksymalnie zwiększyć interakcję i współpracę, zaleca się firmom włączenie do spotkania co najmniej jednego elementu nietechnicznego; pomaga to utworzyć atmosferę kreatywnej współpracy. W tym celu sprawdzają się tablice typu flipchart, tablice Magic-Chart i inne fizycznie obecne narzędzia interaktywne.

biznes, nie osoby, na białym tle, papier, współczesny, technologia, dokument, pionowe, w pomieszczeniach, sprzęt, kreatywność, ilustracji, danych, pusty, pusty, porady, biura, projektowanie graficzne, przemysłu, danych

Nasza mobilna tablica typu flipchart, Legamaster Silvertec, jest uznanym sprzętem biurowym, bez którego nie może się obejść żadne miejsce pracy oparte na współpracy. Dzięki łatwości użycia, elastyczności i możliwości dostosowania jest to niezwykle wydajne rozwiązanie dla każdego, kto chce wizualizować, tworzyć i zapisywać pomysły grupy osób.  Zakrzywiona powierzchnia i ekonomiczny kształt sprawiają, że ręka zyskuje podparcie w trakcie pisania. Ta metalowa tablica typu flipchart ma wysokiej jakości powłokę ze srebra. Wysokość tablicy można łatwo regulować.  Podstawa w kształcie gwiazdy z pięcioma blokowanymi kółkami umożliwia swobodne przemieszczanie tablicy.  

Wyjątkowa i imponująca tablica suchościeralna Magic-Chart Whiteboard firmy Legamaster błyskawicznie tworzy powierzchnię do pisania, nawet jeśli nie ma się pod ręką tablicy suchościeralnej ani tablicy typu flipchart – jest to idealne gotowe rozwiązanie dla każdego spotkania, czy to zaplanowanego, czy spontanicznego. Elektrostatyczna powłoka foliowa łatwo przykleja się do każdej powierzchni (drewno, beton, szkło, tapeta); nie pozostawia też plam ani resztek kleju. Tablicę tę można bez trudu przemieszczać w zależności od potrzeb. Jest to niezrównane rozwiązanie w przypadku intensywnej burzy mózgów, opracowywania koncepcji i tworzenia pomysłów.

Udostępnij:
Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form