Logo Staples

Identyfikatory: ważny element udanej współpracy

Udostępnij:
  • durable

Dobra współpraca osób w firmach jest istotna dla sukcesu realizacji projektów.
Pomimo tego, że coraz więcej pracy odbywa się w przestrzeni wirtualnej, osobiste spotkania są bardzo ważne. Bądź wyposażony w produkty wspierające takie relacje. Niezależnie od tego, czy podczas wewnętrznych spotkań czy imprez zewnętrznych: właściwe imiona i nazwiska są ważną podstawą skutecznej komunikacji, ponieważ łatwiej jest zidentyfikować partnerów biznesowych i klientów.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy na targach, w miejscach publicznych czy na spotkaniu, identyfikatory są ważnym elementem profesjonalnej identyfikacji firmy. W zależności od tego, gdzie są używane, muszą mieć specjalne cechy: najwyższa jakość, trwała konstrukcja, wzór wspierający profesjonalny wygląd. Identyfikatory DURABLE są funkcjonalne i zaplanowane do regularnego stosowania i praktycznej funkcjonalności.

Odpowiednie przygotowanie identyfikatorów w dwóch krokach:

Krok 1: Wybierz odpowiedni identyfikator
Różne wersje identyfikatorów przeznaczone są na różne okazje. Czytelność informacji ułatwia komunikację z innymi ludźmi. Doskonałe do profesjonalnego wyglądu: identyfikatory PRESTIGE firmy DURABLE. Wysokiej jakości identyfikatory z klasyczną aluminiową ramką, z elegancką czarną listwą lub bez niej dla prostego wyglądu. Identyfikator SMART CLIP w mini formacie można zamocować np. na kołnierzyku koszulki, klapie marynarki lub na krawacie. Możesz dobrze przygotować się do pierwszego spotkania i zwiększyć prawdopodobieństwo skutecznej komunikacji.

Krok 2: Zadrukuj etykietę identyfikatora szybko i w łatwy sposób
Idealny do łatwego opisu identyfikatora: bezpłatny program do drukowania DURAPRINT® umożliwia tworzenie indywidualnych projektów, które można wydrukować i zapisać do późniejszego wykorzystania. Każdy identyfikator DURABLE posiada arkusz z mikroperforacją, którego wymiary zachowane są w programie DURAPRINT®.

Wskazówka: praktyczna funkcja baz danych umożliwia przygotowanie identyfikatorów z imionami, zdjęciami itp. poprzez kilka kliknięć. Nawet bardzo duża ilość identyfikatorów może być przygotowana w krótkim czasie.

Identyfikatory: innowacyjne i kreatywne! Nadaj swojej firmie osobistego charakteru.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form