Logo Staples

Prześlij klientom pozdrowienia świąteczne

Udostępnij:
  • HP papers

Gdy zbliżają się Święta, warto okazać klientom oraz kolegom i koleżankom z pracy wdzięczność za pomocą estetycznych, spersonalizowanych kartek z życzeniami.

Taka kartka pozwoli utrwalić więzi z klientem i wzmocnić więzi w zespole. Każdy wie, że starania w tym kierunku przynoszą pozytywne efekty. Ale jak się do tego zabrać? Często zapominamy, że drobny gest może zdziałać naprawdę wiele. Trzeba to jednak zrobić umiejętnie.

Okres świąteczny to doskonała okazja do odnowienia dawnych przyjaźni, przypomnienia o sobie komuś ważnemu lub po prostu – by za coś podziękować. A ładnie wydrukowana pocztówka świetnie się do tego nadaje. Dlaczego?

4 zalety kartki pocztowej

  1. Jest prosta i nie kosztuje wiele.
  2. Można ją spersonalizować.
  3. Inspiruje i zachęca do bycia kreatywnym.
  4. To coś namacalnego. Coś, co można wziąć do ręki.

Ta namacalność ma szczególne znaczenie w coraz bardziej wirtualnym świecie. Wyobraź sobie moment, w którym adresat otrzymuje Twoją kartkę pocztową. Zaangażowane zostają w to wszystkie zmysły:

podniesienie koperty, odwrócenie jej, żeby ją dokładnie obejrzeć, a następnie jej rozcięcie i rozerwanie. Wysunięcie kartki z koperty i jej otwarcie. Przyglądanie się pismu i grafice, gdy światło pada na powierzchnię papieru oraz druk.

Wrażenia dotykowe i wzrokowe trafiają bezpośrednio do mózgu, gdzie tworzą subtelne, ale silne emocje.

Papier HP Colour Laser
Pocztówka świąteczna to jeden z wydruków, w przypadku których jakość papieru jest równie ważna, jak zapisana na niej treść. Właśnie dlatego pierwszą decyzją podczas projektowania własnej kartki pocztowej jest wybór papieru.

Zalecamy wykorzystanie papieru HP Colour Laser o gramaturze co najmniej 200 g/m2. Wyróżnia się odpowiednią grubością i sztywnością. Jest też doskonale gładki i idealnie biały. Pozwala uzyskać niesamowite rezultaty prawie na każdym modelu drukarki. Wydrukowane na papierze HP Colour Laser pocztówki, dzięki ostrym jak brzytwa obrazom, wysokiemu kontrastowi i żywym kolorom, nie odbiegają wyglądem ani fakturą od profesjonalnych wydruków.

Papier HP Colour Laser sprawi, że Twoje prezentacje, reklamy przesyłane za pośrednictwem tradycyjnej poczty, wizytówki oraz inne ważne dokumenty będą się wyróżniały. Poznaj całą ofertę papieru HP Colour Laser.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form