Logo Staples

Podziękuj tym, którzy pomogli osiągnąć sukces Twojej firmy, wręczając im notatnik OXFORD

Udostępnij:
Oxford

Bez względu na to, czy kupujesz prezent bożonarodzeniowy dla klientów czy pracowników, chcesz, aby zapadł w pamięć i wywarł odpowiednie wrażenie. Klienci i pracownicy stanowią dużą część sukcesu Twojej firmy, zrozumiałe więc jest, że chcesz, aby poczuli się wyjątkowo. Prezent to doskonały sposób wyrażenia wdzięczności, nie szukaj więc dalej i wybierz dziennik lub notatnik OXFORD.

OXFORD oferuje szeroką gamę dzienników i notatników o wyjątkowym standardzie papieru OPTIK PAPER®, który gwarantuje, że tusz nie prześwituje, zapewnia idealną biel, jedwabistą gładkość i dobre przepuszczanie światła. Produkty OXFORD zostały opracowane i wyprodukowane przy użyciu najlepszych surowców i zgodnie z bardzo rygorystycznymi procedurami jakości.

Dzienniki OXFORD SIGNATURE

Indywidualnie opakowane i dostępne w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów te eleganckie i trwałe dzienniki są częścią oferty OXFORD SIGNATURE. Dzienniki rozkładają się całkowicie na płasko po otwarciu, posiadają szyte strony, wewnętrzną kieszeń do przechowywania drobnych dokumentow i dopasowaną wstążkę oraz elastyczny pasek do bezpiecznego zamykania.

Notatniki OXFORD BEAUTY

Jeśli uważasz, że nowoczesne kolory i nieskazitelne wykończenie współgrają z porządkiem i wydajnością, gama OXFORD Beauty jest przeznaczona dla Ciebie. OXFORD BEAUTY to gama notatników o nieodpartej, interesującej stylistyce, modnych kolorach oraz sprytnych funkcjach zapewniających uporządkowane notatki w każdej sytuacji oraz umożliwiających zarządzanie kilkoma projektami jednocześnie.

Wręczenie notatnika OXFORD pracownikom jest wspaniałym sposobem, aby pomóc im w zachowaniu porządku podczas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, gdy ich plan pracy może być bardziej wypełniony lub jako sposób na produktywne rozpoczęcie nowego roku. Nie zapomnij, że notatnik OXFORD jest trwały i wytrzymały. Pozwala na codzienne sporządzanie notatek oraz ich porządkowanie, co oznacza, że klient lub pracownik będzie miał mnóstwo okazji, aby przypomnieć sobie ofiarodawcę prezentu.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form