Logo Staples

Od Leitz na Gwiazdkę. Atrakcyjne prezenty dla każdego!

Udostępnij:
Leitz

"Czy wiesz, że mieszkańcy Azji zupełnie inaczej podchodzą do obdarowywania się świątecznymi prezentami niż Europejczycy? Na przykład Chińczycy nigdy nie wręczą w prezencie zegara, gdyż symbolizuje on przemijanie naszego życia. Zamiast tego obdarowują się brzoskwiniami, które są tradycyjną oznaką młodości i długowieczności. Ale Leitz oferuje eleganckie i pomysłowe prezenty, które sprawdzą się w każdym miejscu na świecie, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, i sprawią radość Twoim znajomym, rodzinie i przyjaciołom w czasie świąt Bożego Narodzenia!

Podpowiedź nr 1: Notatniki Leitz Style

Przeznaczone do codziennego użytkowania notatniki Leitz Style cechuje eleganckie, nowoczesne wzornictwo, z lekko szczotkowanym wykończeniem. Wybierz jeden z ponadczasowych kolorów: arktyczną biel, rubinową czerwień, pistacjową zieleń, błękit tytanowy lub satynową czerń. Wyjątkowe zalety notatników Leitz Style sprzyjają doskonałej organizacji Twoich notatek:  uchwyt na długopis, elastyczne zamknięcie zabezpieczające zawartość podczas przenoszenia, samoprzylepne karteczki, zintegrowana, poszerzana kieszeń na tylnej okładce, dwie zakładki i wiele więcej.

Podpowiedź nr 2: Głośniki Leitz Complete

Słuchaj swojej ulubionej muzyki w dowolnym miejscu i czasie dzięki stylowemu, przenośnemu minigłośnikowi Leitz Complete. Możliwość łatwego połączenia z dowolnym urządzeniem przy pomocy bezprzewodowej technologii bluetooth lub gniazda słuchawkowego. Minigłośnik Leitz Complete z bluetoothem – od teraz dostępny w czterech żywych kolorach WOW – to wszechstronne rozwiązanie idealne do użytku prywatnego lub na potrzeby firmowe dzięki wbudowanemu mikrofonowi, który można wykorzystać do rozmów telekonferencyjnych lub jako zestaw głośnomówiący.

Podpowiedź nr 3: Ładowarki Leitz Complete

Dopilnuj, aby Twój smartfon i tablet zawsze były w pełni naładowane! Leitz oferuje szeroką gamę ładowarek premium, abyś zawsze mógł być dostępny – gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz pracować. Uniwersalna przenośna ładowarka Leitz Complete z USB – natychmiastowe źródło zasilania dla Twoich urządzeń mobilnych, z 2 portami USB i pojemnością 5000 mAh – to najlepszy wybór na Twojej liście prezentów na Gwiazdkę.

Podpowiedź nr 4: Torby podróżne Leitz Complete Smart Traveller

Torby podróżne Leitz Complete Smart Traveller to kolejna propozycja na świąteczny prezent od Leitz. Zostały zaprojektowane z myślą o wysokich wymaganiach osób podróżujących służbowo. Te wysokiej jakości torby są lekkie, pojemne i wytrzymałe, a do tego pomysłowo zaprojektowane z myślą o porządkowaniu i segregowaniu rzeczy (mają np. chusteczki do czyszczenia, kieszenie z siatki czy tabliczkę z identyfikatorem). Można je łatwo łączyć z innymi produktami z kolekcji, przy czym każdy z nich mieści się w dopuszczalnych przez linie lotnicze normach bagażu podręcznego. 

Podpowiedź nr 5: Pudła Leitz Click & Store

Bez względu na to, jakie prezenty na świąteczne przygotowałeś, upewnij się, że wszystkie zostały atrakcyjnie zapakowane, na przykład przy użyciu pudeł Leitz Click & Store. Dzięki żywej gamie kolorów możesz opracować system, który pozwoli Ci pogrupować kolorystycznie prezenty według indywidualnych preferencji, zapewniając jednocześnie profesjonalny i atrakcyjny wygląd. Co więcej, ich nowoczesne wzornictwo będzie się wszędzie znakomicie prezentowało, zarówno w biurze jak w domu!

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form