Logo Staples

Command™ - w te Święta Uwolnij Kreatywność

Udostępnij:
Command

Wnieś w swój domowy gabinet, biurko czy miejsce pracy nową energię w te Święta z pomocą pomysłowych haczyków i pasków Command™.

Doskonałe do zawieszania świątecznych lampek i ozdób, są idealne do stosowania na malowanych ścianach, sufitach i biurowych meblach. Dlaczego by nie stworzyć Świątecznej dekoracji w recepcyjnym holu z haczykami Command™ do Dekoracji? Albo użyć Rzepów Command™ do Obrazów, aby stworzyć świąteczną galerię zdjęć Twoich pracowników i ich rodzin?  

Paski Command™ będą się trzymać mocno przez całe Święta. 

A kiedy przyjdzie Nowy Rok, możesz rozciągnąć pasek Command™ dzięki czemu zejdzie on czysto ze ściany i mebli bez śladów i uszkodzeń. Gotowe na nowy początek w 2017.

Command™ - wieszasz bez wiercenia - usuwasz bez śladów

Zapomnij o gwoździach, wkrętach i pinezkach, haczyki i paski Command™ są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i stylów, aby pomóc Ci udekorować swoje biuro szybko i łatwo!

Dzięki zastosowaniu rewolucyjngo Kleju Command™, paski Command™ trzymają się mocno na różnych powierzchniach, m.in. malowanych, drewnianych czy glazurze. Mimo wszystko, usuwasz je czysto – bez dziur, śladów, pozostałości kleju czy plam. Paski Command™ mogą być wieszane tymczasowo lub na stałe - zależy od Ciebie, kiedy postanowisz je zdjąć. Dzięki temu na bieżąco możesz decydować o tym, co będzie wisiało na ścianach i wykorzystać je sezonowo do dekorowania, komunikowania kampanii dla pracowników lub aktualizowania listy kluczywych klientów i partnerów. Doskonałe do tymczasowych uroczystości i dekorowania, a także pomagające w lepszym zorganizowaniu i dopasowaniu miejsca pracy.  

Udekoruj swoje biuro z wygodnymi rozwiązaniami od marki Command™.

Obraz wiszący

Ogólny cel

Zorganizować

Przewód Bundler

Kuchnia

Dekoracyjny

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form