Logo Staples

Plantronics - Problem, którego nie można zignorować

Udostępnij:
Plantronics

Dni, w których można było zamknąć drzwi do biura, aby wykonać telefon lub znaleźć chwilę spokoju, już dawno minęły. Prawdę mówiąc, wielu ludzi nigdy nie miało takiej możliwości. W dzisiejszych czasach rozmawiamy w zgiełku otwartej przestrzeni biurowej, w domu lub podczas podróży.

człowiek, dla dorosłych, biznes, pomieszczeniu, ludzie, portret, Biuro, nowoczesne, komputera, tabela, jeden, styl życia, technologia, pokój, okno, osoba, szczęście, komunikacji, zaufanie, internet

Pozostaje problem hałasu. Jest wszędzie tam, gdzie my. Zbyt głośni koledzy w pracy. Odgłos syreny za oknem w domu. Albo hałas zatłoczonej ulicy, którą idziesz na miejsce kolejnego spotkania.

Specjaliści z firmy Plantronics stwierdzili, że negatywny wpływ hałasu potrafi znacznie obniżyć wydajność, zwiększa stres i prowadzi do dolegliwości takich jak bóle głowy.

Jak temu zaradzić? Firma Plantronics bada takie problemy i oferuje rozwiązania w swoim poradniku odnośnie walki z hałasem.

Publikacja sugeruje, że należy zbadać trzy kluczowe czynniki:

Ludzie
Powinna istnieć możliwość współpracy na polu zawodowym bez rozpraszającego hałasu w tle. Najprostszym sposobem są słuchawki i zestawy słuchawkowe. Możesz pójść o krok dalej, wprowadzając system inteligentnych spotkań lub przeprowadzając szkolenia z zakresu retoryki.

Miejsce
Znajomość parametrów akustycznych otoczenia pozwoli ograniczyć poziom generowanego hałasu. Oznacza to np. wybór słuchawek z aktywną eliminacją hałasu, aby ograniczyć dopływ gwałtownych i głośnych dźwięków. Innym razem będzie to oddzielenie domowego biura od reszty mieszkania.

Technologia
Korzystanie z technologii oferującej tę samą jakość dźwięku na różnych urządzeniach pozwoli na swobodne wykonywanie połączeń. Odcinanie niepożądanych dźwięków i możliwość naturalnego przenoszenia dźwięku głosu (nawet w komputerze) sprawi, że mniej czasu spędzisz na zdalnych konferencjach.

Przyjrzyj się swojemu otoczeniu i zastanów się, co może usłyszeć Twój rozmówca podczas następnego połączenia.

Udostępnij:
Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form