Logo Staples

LEITZ: "PRACA JEST TAM, GDZIE TY."

Udostępnij:
Leitz

"Praca jest tam, gdzie Ty" to najnowsze opracowanie białej księgi Leitz, poświęconej zmieniającej się roli biura, wyzwaniom i szansom stojącym przed "wszędobylskimi pracownikami", a w szczególności zagadnieniom związanym ze zwiększeniem komfortu i efektywności pracy w domowych biurach. 

Wyrażenie "iść do pracy" używane w rozumieniu bardziej miejsca niż aktywności odeszło do lamusa. Obecnie jedyna możliwa definicja biura przyszłości zawiera się w określeniu "jakiekolwiek miejsce, w którym jest łączność z internetem", a więc nacisk jest położony na kwestie łączności, a nie geografii.

 

Wzrost liczbności grup freelancerów, wkroczenie do biznesu ludzi młodszych, mobilność sprzętu i powszechne, ciągle rosnące możliwości różnego rodzaju form komunikacji skutkują tym, że praca gdziekolwiek i kiedykolwiek staje się nową normą. 

Biała księga Leitz potwierdza także, że standardowe biura nie obumierają. Ponad 50% pracowników nadal wykonuje 80% swoich obowiązków w siedzibie firmy, a prawie jedna czwarta wykonuje w biurze całą swoją pracę. Ze względu jednak na fakt, iż "Praca jest tam, gdzie Ty", biura podlegają dużym zmianom zarówno w kwestii organizacji przestrzeni, jak i wyposażenia. Firmy będące na bieżąco z trendami tworzą wielofunkcyjne powierzchnie biurowe z możliwością personalizacji miejsca pracy zgodnie z wartościami i cechami przynależnymi do marki. Ze względu na coraz większy wybór miejsc pracy biura muszą być miejscem atrakcyjnym, do którego pracownikom chce się przychodzić, a nie tylko takim, do którego muszą przychodzić. Odkryj kolekcję Leitz WOW, tworzącą fantastyczną atmosferę w biurze lub wybierz kolekcję identyfikacji wizualnej Leitz, która dopasuje wystrój firmy do barw korporacyjnych.

Praca z domu staje się coraz bardziej popularna. Posiadanie właściwych i dobrze prezentujących się narzędzi pracy jest kluczowe. Dla przykładu - prawie 3/5 pracowników uważa posiadanie oświetlenia biurowego dostosowującego się do potrzeb użytkownika za ważne - ważniejsze nawet od ergonomicznej myszy i klawiatury. Odkryj lampkę na biurko Leitz Smart LED ze światłem dostosowującym się w czasie rzeczywistym do warunków otoczenia, idealnie pasującą do nowoczesnego biura wyposażonego w klimacie Leitz Style.

Ponad 70% pracowników chciałoby, aby wyposażenie ich domowego biura pasowało kolorystycznie do wystroju wnętrza domu. Wydajne domowe biuro powinno być ponadto wyposażone w rozwiązania pozwalające oszczędnie gospodarować przestrzenią, takie jak stacje do ładowania kilku urządzeń, przenośne ładowarki czy system zarządzania kablami. Sprawdź szeroką ofertę kolorystyczną produktów Leitz WOW oraz Leitz Complete - stylowych akcesoriów do urządzeń mobilnych.

Udostępnij:
Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form