Logo Staples

Kensington - Dzięki rozwiązaniom Kensington MOBILNOŚĆ oznacza produktywność.

Udostępnij:
kensington

Współcześni pracownicy są wyjątkowi. Każdy postęp w technologii sprawia, że ich potrzeby zmieniają się z dnia na dzień. Nowoczesny pracownik może być super produktywny, ponieważ może pracować nie tylko w biurze, ale też podczas dojazdu do pracy, w podróży służbowej lub w domu - dzięki smartfonom, tabletom i super cienkim laptopom.

Technologia, sprzęt, biznes, na białym tle, komputer, nie osoby, elektronika, nowoczesny, urządzenia, połączenie, współczesnej, telefon, office, danych, tworzyw sztucznych, wyświetlacz, maszyny, monitor, biurko, internet

Ale mobilność i elastyczność wymaga pewnych poświęceń. Cienkie laptopy i urządzenia mobilne 2 w 1 zazwyczaj mają tylko jeden port USB, a większość tabletów nie ma ich wcale. Kensington oferuje szeroką gamę uniwersalnych stacji dokujących, koncentratorów USB, konwerterów i adapterów, zapewniając szereg prostych rozwiązań zapewniających profesjonalistom optymalne możliwości działania.

Ale urządzenia te będą bezużyteczne, jeśli wyczerpią się baterie. Dlatego Kensington opracował również pełną gamę ładowarek ściennych i mobilnych, dzięki którym Twój smartfon, tablet i laptop będą zawsze gotowe do pracy. A zabezpieczenia  od lidera rynku Kensington uniemożliwią wszelkie próby kradzieży. To najlepszy sposób, aby zabezpieczyć nie tylko samo urządzenie, ale także informacje poufne, które się na nim znajdują. Utrata danych poufnych może być o wiele bardziej kosztowna, jeśli doprowadzi do naruszenia bezpieczeństwa danych.

biznes, Biuro, człowiek, dorosłych, osób, wewnątrz, pracownik, pokój, jeden, biurko, krawat, portret, executive, bagaż, korporacyjne, patrząc, aktor, zaufanie, aktówki, komplet

Przenoszenie urządzeń i akcesoriów nie powinno być ciężarem. Torby Kensington nadają się do przenoszenia wszystkich rodzajów urządzeń i wszelkich akcesoriów. A co ważniejsze, te torby zaprojektowano z myślą o wygodzie - torby Contour™ redukują zmęczenie ramion o 35%. Wyjątkowa wygoda noszenia w drodze do biura i w podróży służbowej. 

Twoja produktywność w pracy, w biurze, w domu czy w podróży nie ucierpi z powodu wolności.

Udostępnij:
Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form