Logo Staples

HP - Utrzymaj wydajność dzięki wygodnemu drukowaniu mobilnemu firmy HP

Udostępnij:
Hp

Drukowanie w biurze lub w podróży z użyciem smartfona, tabletu lub notebooka. Drukowanie za pomocą jednego polecenia z poziomu smartfona lub tabletu z obsługą standardu NFC.4 Bezprzewodowe drukowanie z urządzeń przenośnych – nie wymaga routera ani dostępu do sieci lokalnej.2 Łatwe drukowanie ze smartfona, tabletu i notebooka w drodze dzięki funkcji HP ePrint.3 Możliwość udostępniania bardzo wydajnych narzędzi do drukowania w biurze za pośrednictwem sieci 10/100 Ethernet.

człowiek, dorosłych, firm, osób, wewnątrz, office, jeden, pokój, telefon, technologia, portret, patrząc, nosić, Kobieta, finanse, połączenia, medycyna, okno, handlu, osoba

EDUKACJA 
Zachwyciła nas możliwość drukowania mobilnego, ponieważ zauważyliśmy wzrost liczby takich urządzeń wśród studentów na obszarze kampusu.
Mark Meszar, starszy analityk ds. aplikacji

WSKAZÓWKI ODNOŚNIE DRUKOWANIA MOBILNEGO:
Upewnij się, że strona drukowania mobilnego została uruchomiona na zaufanym, niezawodnym serwerze. Jeżeli Twoja firma jest duża, warto wdrożyć nową procedurę drukowania, aby wprowadzić je stopniowo, a nie od razu dla wszystkich.

PRODUKCJA
Drukowanie mobilne było jedną z funkcji, której szukaliśmy, modernizując nasze drukarki. Jest to o wiele wygodniejsze, ponieważ część naszych pracowników musi działać w terenie.
Sergio Avila, specjalista w dziale IT

WSKAZÓWKI ODNOŚNIE DRUKOWANIA MOBILNEGO:
Z perspektywy użytkownika docelowego warto zadbać o pomoce wizualne, obrazujące zmianę w istniejących procedurach drukowania. Zrób, co się da, aby ułatwić przyswojenie nowej procedury i przystosowanie się do nowych warunków.

ekranu, komputer, telefon, pigułka, biznes, wyświetlacz, inteligentnych, technologii bezprzewodowej, dotykowy, urządzenia, laptop, internet, przenośne, Biuro, ręka, komunikacji, pieniądze, finanse, sprzęt

OPIEKA ZDROWOTNA
Wszyscy chcą być w ruchu. Nikt nie lubi być przywiązany do biurka. Drukowanie mobilne jest dzięki temu bardzo wygodnym rozwiązaniem.
Jim McNeil, inżynier sieci

WSKAZÓWKI ODNOŚNIE DRUKOWANIA MOBILNEGO:
TNowoczesne aplikacje, drukarki i tablety ułatwiają konfigurację drukowania mobilnego. Jeżeli drukarka i urządzenie mobilne są połączone z tą samą siecią (np. funkcja P2P sieci Wi-Fi), wdrożenie drukowania mobilnego jest proste i bezproblemowe.

szablon, transparent, projekt, pulpit, wektor, grafika, Abstrakcja, numer, ilustracja, styl, kolor, ozdoba, bill, symbol, elementu, tekst, sekwencji, etykiety, ramki na zdjęcia, sztuki

[2] Przed rozpoczęciem drukowania urządzenie przenośne musi mieć bezpośrednie połączenie z siecią bezprzewodową drukarki. W zależności od urządzenia przenośnego wymagana może być również aplikacja lub sterownik. Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunków pracy i odległości drukarki od punktu dostępowego.

[3] Informacje na temat dostępności można znaleźć w oficjalnym sklepie z aplikacjami dla kompatybilnego urządzenia. Wymaga połączenia internetowego z drukarką obsługującą funkcję HP ePrint. Urządzenie wymaga rejestracji konta ePrint. Może wymagać aplikacji lub oprogramowania. Praca bezprzewodowa obsługuje wyłącznie częstotliwość 2,4 GHz. Czas druku i szybkość połączenia mogą się różnić. Korzystanie z bezprzewodowego połączenia szerokopasmowego za pomocą urządzeń przenośnych wymaga zawarcia oddzielnej umowy o świadczenie usług. Informacje o dostępności i zasięgu sieci można uzyskać u usługodawcy. 

[4] Urządzenie przenośne musi obsługiwać druk z wykorzystaniem standardu NFC. Więcej informacji jest dostępnych na stronie

Udostępnij:
Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form