Logo Staples

HP EVERYDAY PAPERS: MOBILNE DRUKOWANIE TO PRZYSZŁOŚĆ

Udostępnij:
Hp

W dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie cyfrowym, coraz ważniejsza dla nas wszystkich staje się możliwość drukowania z urządzeń mobilnych. Czy jesteśmy na spotkaniu poza biurem, czy też edytujemy dokumenty będąc w trasie, brak możliwości łatwego drukowania z urządzeń mobilnych jest dla wielu osób bardzo frustrujący.

dotykowym, ekran, telefon, technologia, internet, bezprzewodowe, komputer, pigułki, laptop, elektronika, wyświetlacz, biznes, przenośne, ludzi, połączenia, Kobieta, informacji, maszyny, ręka, dla dorosłych

Będąc w delegacji, pracownicy często potrzebują wydrukować kartę pokładową lub dokument wymagający podpisu, na przykład prezentację. W takich momentach niezwykle przydatna okazuje się prosta w użyciu aplikacja, która łączy urządzenie mobilne z dowolną drukarką.

Osoby pracujące w jednej lokalizacji są stale podłączone do drukarki biurowej. Jednak coraz więcej pracowników udaje się w delegacje, podczas których potrzebują wydrukować dokumenty poza swoim zwykłym miejscem pracy. Zaletą aplikacji Happy2Print jest to, że jest kompatybilna ze wszystkimi drukarkami, pod warunkiem, że są wyposażone w Wi-Fi lub Bluetooth. Zapomnij o wielu aplikacjach do różnych drukarek. Dzięki Happy2Print wystarczy ci tylko jedna.

Łatwość użycia jest kolejną ogromną zaletą aplikacji Happy2Print. Od lat można było odbierać e-maile, dokumenty i zdjęcia na smartfonach, ale drukowanie z nich nie zawsze było proste. Dzięki Happy2Print można zostawić laptopa w domu i korzystać w pracy z lżejszego smartfona.

Technologia, internet, telefon, zabezpieczeń, komputer, dotykowy, danych, elektronika, żadna osoba, biznesowe, bezprzewodowe, ekran, sprzęt, usługi, połączenia, maszyny, hasło, World Wide Web, urządzenia, wyświetlanie

Udostępniając Happy2Print, aplikację do drukowania mobilnego, International Paper oraz HP Everyday Papers mają nadzieję spełnić potrzeby nowoczesnego stylu życia i pracy.

Dostępna bezpłatnie przez Google Play oraz iTunes, aplikacja Happy2Print jest kompatybilna z drukarkami wszystkich producentów, umożliwiając użytkownikom łatwe drukowanie dokumentów i plików bezpośrednio ze smartfonów i tabletów.

„Przyszłość będzie różnorodna, znajdzie się w nim miejsce zarówno dla druku papierowego, jak i mediów cyfrowych. Drukowanie mobilne to jeden z obszarów, w których oba te światy spotykają się i nawzajem uzupełniają.”

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form