Logo Staples

Exacompta - Produkty do segregowania przygotowane specjalnie z myślą o mobilności!

Udostępnij:
Exacompta

W europejskich strukturach organizacyjnych wykształca się nowa generacja pracowników: dla nich praca w domu, w hotelu, w środkach transportu lub u klienta jest elementem codzienności. Szacuje się zatem, że w 2016 r. 25% pracowników europejskich będzie wykonywać pracę zdalną. Gama Exactive® została stworzona z myślą o tej nowej kategorii mobilnych pracowników wyższego szczebla, którzy poszukują łatwych i praktycznych rozwiązań do przenoszenia.

biznes, trawy i na zewnątrz, dorosły człowiek, ludzie, jeden, konkurencji, Biuro, styl życia, portret, ruchu, laptop, koncentracji, wypoczynek, rekreacja, relaks, technologii, poza, park

Uniwersalne i funkcjonalne produkty Exactive® to rozwiązania „wszystko w jednym”, które umożliwiają segregowanie, robienie notatek i organizowanie dokumentów. Artykuły Exactive® wykonane z lekkiego, wytrzymałego materiału nadającego się do recyklingu są trwałe i doskonale sprawdzają się podczas podróży. Ich oszczędne i eleganckie wzornictwo podoba się zarówno mężczyznom, jak i kobietom i dobrze wygląda w każdym środowisku pracy. Exafolio i Exawallet to teczki konferencyjne nowej generacji. Dzięki powłoce z polipropylenu z powodzeniem zastępują swoje poprzedniczki z imitacji skóry. Liczne kieszenie na dokumenty, telefon komórkowy, tablet lub notes sprawiają, że wszystko, co potrzebne, jest pod ręką. 

Exatravel i Exacase to wielofunkcyjne i inteligentne torby. Torba Exatravel ma specjalną przegródkę na przenośny komputer, segregator z sześcioma przegródkami i liczne kieszenie wewnętrzne na akcesoria, długopisy itp. Exacase to torba segregator, która idealnie nadaje się do segregowania dokumentów w różnych sekcjach i ułatwia ich transport.

Office, biznes, spotkanie, papieru, wykresu, wykres, pracy, Kobieta, technologii, komputera, dokumentu, laptopa, pracy, skład, pracy zespołowej, biurko, ręka, badania, formalności, diagramu

Exacard, dzięki odpinanym kieszonkom i przekładkom alfabetycznym, jest najpraktyczniejszym rozwiązaniem do segregowania wizytówek. Mała wersja zajmuje zaledwie tyle miejsca co portfel i zmieści się w każdej kieszeni! Exashow i Exaview służą do przechowywania i ochrony dokumentów. Exashow pozwala jednocześnie zrobić prezentację bez komputera i robić notatki. Exaview to sprytna teczka na dokumenty ze sztywnym korpusem i przekładkami zapewniającymi łatwe organizowanie dokumentów. 

Exactive® to niezastąpiona gama produktów, która oferuje proste rozwiązania i uprzyjemnia pracę.

Udostępnij:
Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form