Logo Staples

Wracasz do pracy po urlopie? Produkty DYMO® ułatwią Ci zadanie!

Udostępnij:
Dymo

Wracając po letnim urlopie do biura, możesz zastać górę rzeczy do zrobienia. Jeśli masz dużo różnych obowiązków, pewnie w takich chwilach towarzyszy Ci uczucie przytłoczenia.

Dzięki rozwiązaniom DYMO możesz zorganizować swoje biuro tak, aby było bardziej produktywne i wydajne. Pomożemy Ci w codziennych obowiązkach:

  • Oszczędność czasu i energii. Uporządkowane, dobrze zorganizowane biuro to lepsza wydajność pracy i łatwy dostęp do potrzebnych materiałów.
  • Lepsze nastawienie zespołu. Częstym wynikiem braku organizacji jest stres w pracy. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na oznaczenie i uporządkowanie biurek i materiałów piśmiennych (zszywaczy, skoroszytów i teczek), aby zmniejszyć poziom stresu w zespole.
  • Poprawa bezpieczeństwa w miejscu pracy. Sprzęt komputerowy, kable i przewody można szybko i łatwo rozpoznać dzięki odpowiednim etykietom.  W przypadku problemów błyskawicznie znajdziesz każdy przedmiot, nawet jeśli nie był długo używany.
edukacji, szkoły, nie osoby, badania, książki, wiedzy, danych, papieru, biznes, biblioteki, literatury, danych, college, Uniwersytet, poziome, informacje, dokumentu, badania, stos, stosy

Do tej pory do oznaczania elementów wyposażenia (np. skoroszytów czy kabli) i drukowania etykiet wysyłkowych używane były drukowane kody kreskowe. Firma DYMO opracowała rozwiązanie, które poprawi produktywność i wydajność w praktycznie każdym miejscu pracy. 

Możesz osiągnąć więcej dzięki zaawansowanej obsłudze etykiet na komputerze lub poza biurem...

Urządzenie LabelManagerTM 160 pozwoli Ci organizować teczki i skoroszyty poza biurem. Wystarczy wpisać tekst, zmodyfikować go przy użyciu klawiszy szybkiego formatowania i już można wydrukować perfekcyjne, profesjonalnie wyglądające etykiety. 

na białym tle, sprzęt, plastik, nie osoby, technologii, Pokaż, moc, biznes, elektronika, nowoczesnej, współczesnej, przemysł, szkliwione, bezpieczeństwa, maszyn, bezpieczeństwa, ochrony, numer, urządzenia, sukces

Urządzenie LabelWriter TM 450 Turbo umożliwia wygodne drukowanie na komputerze. Drukuj etykiety listowe i wysyłkowe, kody kreskowe i identyfikatory pracowników — tyle, ile potrzebujesz, z łatwością i bez niewygodnych arkuszy. Możesz nawet dostosowywać etykiety na komputerze PC lub Mac®*. 

Zapytaj o bogatą ofertę firmy DYMO, w której skład wchodzi ponad 20 kolorów taśm, rozmiarów i materiałów do wyboru ułatwiających oznaczanie pomieszczeń i przedmiotów oraz zarządzanie nimi.

Chcesz zaoszczędzić czas i niewielkim wysiłkiem w znacznym stopniu usprawnić działanie swojej firmy? Firma DYMO ma rozwiązanie dla Ciebie!

*Kompatybilne z systemami Windows® 7 lub nowszym oraz Mac OS® X 10.8 lub nowszym.

*Microsoft i Windows są znakami towarowymi bądź zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Microsoft Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Mac i OS X są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form