Logo Staples

SIŁA MOTYWACJI

Udostępnij:
  • Post-it

"Pomysły. Wszyscy je mają. Pewnie kilka z nich przeszło Ci dziś przez myśl. Jednak wprowadzenie nawet najlepszego pomysłu w życie jest prawdziwym wyzwaniem. Zwłaszcza dziś, w tak dynamicznym świecie. Ile razy nie udało Ci się zrealizować pomysłu przez brak czasu, czy skupienia?

Produkty Post-it® wspomagają kreatywność od 35 lat. Nasze produkty pomagają urzeczywistniać pomysły od małych projektów, aż po największe organizacje.

Poznaj kilka sposobów na to, jak urzeczywistnić swoje pomysły:

Napisz je
Pomysły często nam uciekają. Upływający czas utrudnia przelanie ich w całości na papier.

Zapisanie pomysłu lub celu wymaga większej koncentracji i uwagi niż samego myślenia. Badania wykazały, że masz o 42% większe szanse zrealizować pomysł, jeśli napiszesz go przed sobą.* Dlatego potrzebujesz do tego szybkiej, łatwej i niezawodnej metody.

Karteczki Post-it® Note są idealnym narzędziem do szybkiego zapisywania pomysłów lub wiadomości. Występują one w różnych kształtach i rozmiarach, aby ułatwić Ci zapisanie wszystkiego, od niepozornych notatek, aż po obszerne manifesty. Są samoprzylepne, więc możesz umieścić, je gdziekolwiek chcesz. Koniec w końców, zobaczyć znaczy uwierzyć.

„Burza mózgów”
Kluczowym elementem podtrzymującym motywację jest dzielenie się pomysłem z innymi. Czy jest coś lepszego niż „burza mózgów”? Nowe punkty widzenia mogą zamienić dobry pomysł w doskonały.

Bloki do flipcharta Post-it® pozwolą dzielić się pomysłami w szerszym gronie. Natychmiastowy odzew. Utrzymywanie pozytywnego środowiska współpracy pozwala na poznanie wszystkich opinii i odkrycie nowych rozwiązań.

Szukasz czegoś wymyślnego? Wybierz model pracy w ramach standardów Agile/Scrum. Ma on za zadanie podzielić pomysł lub projekt na różne moduły do sprawdzenia. Stwórz mały zespół kluczowych uczestników projektu, którzy będą się regularnie spotykać. Różnorodne karteczki Post-it® Notes pozwolą stworzyć dla każdego z nich nagłówki: Funkcje/Cechy, Do zrobienia, W trakcie, Do weryfikacji, Zrobione.

Każdy uczestnik projektu odpowiada za przydzieloną funkcję lub cechę. Wraz z rozwojem projektu możesz zmieniać ich karteczki Post-it® Notes z etapu na etap, aż osiągną kolumnę Zrobione. Proste!

Wizualizacja
Wizualizacja jest bardzo silną techniką motywacyjną. Może ona doskonale pomóc w urzeczywistnieniu pomysłu.

Zilustrowanie pomysłu pomoże utwierdzić go w Twoim umyśle. Obrazy, rysunki i kształty niesamowicie pomagają utrzymać pomysł przy sobie.

Karteczki Post-it® Notes pomogą Ci przelać na papier nowe pomysły, aby zilustrować je za pomocą oznaczania kolorami czy rysowania kreatywnych szkiców.

Pozytywnie umocnienie
Zdarzają się chwile, w których potrzebujemy odrobiny wsparcia. Od samych siebie lub od innych. Łatwo jest zgubić się w masie drobnych szczegółów i utracić większy obraz całości.

Karteczki Post-it® pozwolą Ci umieszczać motywacyjne cytaty lub miłe wiadomości na dowolnej powierzchni. Kilka słów inspiracji może w prosty sposób przypomnieć o wartości i znaczeniu naszej pracy.

Urzeczywistnienie pomysłu jest dynamicznym procesem, który potrafi być zabawny. Zawsze będą pojawiać się wzloty i upadki, niespodziewane triumfy i nieprzewidziane komplikacje. Utrzymanie motywacji może być wyzwaniem.

Wykorzystanie wymienionych technik znacznie ułatwi utrzymanie kierunku działań i pozwoli obserwować realizację pomysłu. Warto. Obserwacja rozwoju pomysłu od chwili jego wyobrażenia do momentu urzeczywistnienia dowodzi na to, że mamy wpływ na świat wokół nas.

Produkty Post-it® są idealnymi narzędziami motywującymi. To sposób na przekazanie światu wiadomości, które możesz przenosić, przyklejać w dowolnym miejscu i dzielić się z innymi.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form