Logo Staples

Porządek w biurze – porządek w myślach

Udostępnij:
  • Edding

Wystarczą niewielkie zmiany, aby życie zawodowe stało się bardziej efektywne i ukierunkowane na cel. Oto kilka ważnych wskazówek.

Zasady dobrej organizacji: stwórz podstawy dla uporządkowanego cyklu pracy
Wrogiem każdego projektu jest nieporządek i nieumiejętne zarządzanie. Począwszy od recepcji aż do poziomu kierownictwa. Wystarczą niewielkie zmiany na stanowisku pracy i materiały do pisania, by zapoczątkować proces transformacji, poprawiając strukturę i wydajność. 

Dotyczy to również kupowania materiałów biurowych. Efektywne planowanie, zamawianie i dostawy kupowanych materiałów mogą w istotny sposób poprawić funkcjonowanie firmy i na dłuższą metę przynieść realną przewagę konkurencyjną.

Wydajność prac biurowych wspomagają konkretne rozwiązania. Pracownicy powinni posiadać odpowiednie materiały, by nie musieli od nikogo nic pożyczać, bowiem zmusza ich to do przemieszczania się i przekłada się na ich produktywność. 

Tam, gdzie konieczne jest segregowanie, indeksowanie, przechowywanie zapisków i protokołowanie, na ratunek spieszy marka edding, proponując najlepsze rozwiązania. Od ponad 55 lat firma oferuje szeroki wachlarz artykułów piśmienniczych i markerów, idealnie wspomagających realizację celów i wprowadzających nową jakość w miejscu pracy.

Przedstawiamy nasze pomysły, jak dzięki produktom marki edding można znacząco uprościć codzienne czynności pracowników, podnosząc ich wydajność. 

Na zebraniu wystarczy jedna kopia
W dzisiejszym środowisku pracy zdolność efektywnej komunikacji, kształcenia i informowania stanowi klucz do prowadzenia dobrze prosperującego biznesu. Co ciekawe, kadry kierownicze uważają ponad 67% zebrań za nieudane.  

Jednym z możliwych wyjaśnień tak wysokiego wskaźnika może być fakt, iż na zebraniach ludzie mówią równocześnie. To z kolei może prowadzić do tego, że różni ludzie wyciągają różne wnioski z tej samej rozmowy. Porównując późniejsze notatki uczestników, można odnieść wrażenie, że byli na różnych spotkaniach. 

Nasze rozwiązanie: uczestnicy podsumowują najważniejsze punkty na tablicy suchościeralnej lub flipcharcie markerem edding 360 / 363 do tablic suchościeralnych i edding 380 do flipchartów. Następnie po spotkaniu można udostępnić uczestnikom dokumentację zdjęciową wyników.

Korzyści dla współpracowników: 

• bardziej wydajne, satysfakcjonujące zebrania
• ustandaryzowane dokumentowanie wyników
• wspieranie ducha pracy zespołowej.

Ktoś przez przypadek zostawił otwarty marker? Dzięki systemowi edding cap-off nasze markery nie wysychają, nawet po kilku dniach bez skuwki! Dzięki wbudowanemu klipsowi mogą być zawsze pod ręką, gotowe do użycia na każdym spontanicznym czy zaplanowanym zebraniu!

Wystarczy opisać, co jest w środku
W każdym biurze jest mnóstwo notatek i protokołów. Nawet pomimo postępującego procesu cyfryzacji w firmach, nadal znajduje się w nich mnóstwo wydruków i kopii. Czy wiesz, że w wielu biurach nie można znaleźć około 20% wydruków i kopii ze względu na niewłaściwe etykietowanie i przechowywanie? Szukanie czegoś przez 15 minut dziennie to przy stawce godzinowej na poziomie 50 euro strata 2,5 tys. euro rocznie na pracownika.  Aby nie utonąć w morzu papierów i nie tracić czasu na poszukiwania, warto lepiej zorganizować swoje dokumenty. Koszulki i teczki na dokumenty warto podpisać markerami permanentnymi edding 2000C, 400 i 25 Ecoline, zaznaczając temat i datę. Pozwala to na lepszą orientację i łatwiejsze wyszukiwanie dokumentów. Markery szybko wysychają, nie blakną, są odporne na ścieranie, dlatego świetnie sprawdzą się jako pomocnicy w porządkowaniu nawet najbardziej chaotycznych biurek!

Kolorowe akcenty
Nie zawsze mamy czas, by stworzyć szczegółowe notatki z artykułów lub dokumentów. W lepszym uporządkowaniu tekstu pomaga barwne oznakowanie. Na marginesie można robić drobne notatki podsumowujące najważniejsze kwestie, by łatwiej je zapamiętać. Nasza rada: podkreślając kilka informacji warto korzystać z różnych kolorów określających ważność zaznaczonych fragmentów stosując zakreślacze edding 345 i edding 24 Ecoline. Dodatkowo skuwka i obudowa markera edding 24 wykonana jest w przynajmniej 90% z surowców odnawialnych. Zaopatrywanie się w ekologicznego artykuły biurowe demonstruje dbałość o ochronę środowiska.   

Uporządkuj swoje miejsce pracy polegając na zaufanych, trwałych produktach edding. Każdy, kto raz pozna jakość oferowaną przez edding, nigdy z niej nie zrezygnuje. 

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form