Logo Staples

OXFORD International, idealny partner handlowy dla zorganizowanych menadżerów i kierowników

Udostępnij:
  • Oxford

Kadra kierownicza prowadząca pełen wyzwań styl życia potrzebuje notatnika pozwalającego na szybkie i skuteczne wykonanie zadania. Właśnie dlatego firma Oxford opracowała serię International – gamę uniwersalnych rozwiązań oferującą szeroki zakres możliwości ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb menedżerów i kierowników.

Praca wymagająca intensywnego podróżowania oznacza spędzanie czasu poza biurem. Notatniki International są lekkie i wytrzymałe, doskonale sprawdzając się w podróżach biznesowych. Niezależnie od tego, jak poważna może stać się sytuacja, Twoje kierownictwo zawsze zaprezentuje się profesjonalnie.

Zorganizowanie i dyscyplina to ważne cechy dobrych menedżerów. Każdy aspekt produktów serii International został zaprojektowany tak, aby Twoja kadra kierownicza mogła zawsze i wszędzie kontynuować swoją pracę w sposób zorganizowany. International to coś więcej niż zwykłe notatniki, oferują bowiem wyjątkowe rozwiązania dla zarządzania dokumentacją kierowniczą i są wyposażone w inteligentny organizator stron, co pozwala na dobrą organizację notatek.

Wyjątkowy system organizatora International został zaprojektowany w celu zapewnienia organizacji i struktury w notatkach, z nagłówkiem na tytuł lub temat spotkania oraz jego datę, jak również z podwójnym marginesem na wypunktowania lub akcje do oddelegowania. Zarówno Activebook, jak i Filingbook są wyposażone w kieszeń na dokumenty, podczas gdy Meetingbook i Organiserbook posiadają wyposażoną w 3 zakładki teczkę pozwalającą na bezpieczne przechowywanie i transport dokumentacji.

ACTIVEBOOK
Wasi kierownicy są w ciągłym ruchu i potrzebują notatników, które idealnie dostosują się do ich potrzeb.

ACTIVEBOOK gwarantuje niezwykłą trwałość dzięki twardej okładce. Możliwość zarządzania notatkami i dokumentami dzięki kieszeni do przechowywania dokumentacji. Ruchomy separator pozwala zaznaczyć pierwszą, czystą stronę.

FILINGBOOK
Praca w trybie projektu pozwala na jednoczesne monitorowanie wielu różnych tematów. FILINGBOOK jest wyposażony w różnokolorowe strony i 3 ruchome separatory, pozwalające na oddzielenie od siebie notatek dotyczących różnych projektów. Separator umocowany na przodzie notatnika może być również stosowany do przechowywania dokumentacji.

MEETINGBOOK
Udane spotkania są wynikiem drobiazgowych przygotowań i planowania.

MEETINGBOOK oferuje opatentowane rozwiązanie gwarantujące, że Twoi kierownicy zawsze przybędą na spotkanie dobrze przygotowani. MEETINGBOOK umożliwia przechowywanie luźnych notatek i dokumentów w teczce z trzema klapkami. Elastyczne gumki zapewniają bezpieczne zamknięcie i przechowywanie zawartości teczki podczas podróży.

ORGANISERBOOK
Dobra organizacja jest jedną z głównych zalet skutecznego menedżera.

ORGANISERBOOK pełni 2 podstawowe funkcje: sortowanie i przechowywanie. 6-częściowa teczka pozwala na przechowywanie dokumentów w zorganizowany sposób, a 3-zakładkowa, elastyczna teczka oferuje dodatkowe miejsce do bezpiecznego przechowywania luźnych dokumentów.

NOTEBOOK CONNECT
Czy nigdy nie pragnąłeś połączenia prostoty odręcznych notatek z siłą cyfrową, aby móc pracować w bardziej skuteczny sposób? International Notebook Connect jest pierwszym notatnikiem handlowym, który możne być pobrany na smartfona.

Kompatybilna ze SCRIBZEE, nowa aplikacja OXFORDU na smartfony pozwoli Ci na nieograniczony dostęp do notatek. Notebook Connect jest Twoim idealnym notatnikiem, jeżeli wolisz robić notatki odręcznie, ale też pragniesz korzystać z mocy usług cyfrowych w celu dowolnego organizowania, wyszukiwania i wzbogacania notatek w każdej chwili za pomocą własnego smartfonu.

Pobierz SCRIBZEE za darmo w App Store lub Google Play store. Jest to wielojęzyczna aplikacja, która automatycznie wybierze ustawienia językowe w telefonie.

SCRIBZEE jest wysoko wyspecjalizowaną aplikacją pozwalającą na zarządzanie notatkami, łączącą technologię smartfonów z wydrukowanymi w czterech rogach zaznaczeniami na stronach Notebook Connect. Ta skuteczna i wydajna technologia została opracowana i opatentowana przez inżynierów OXFORDU.

SCRIBZEE automatycznie tworzy wysokiej jakości skany Twoich odręcznych notatek, wykrywając zaznaczenia, które definiują krawędź strony i ulepszając obraz poprzez automatyczne poprawienie perspektywy i kontrastu. Rezultatem jest czysta, jasna i czytelna kopia Twoich notatek, którą można przeglądać, a nawet drukować.

Skanuj, zapisuj i segreguj raporty ze spotkań, notatki, czy listy spraw do załatwienia na bezpiecznej chmurze OXFORDU. Możesz mieć do nich dostęp w każdej chwili, bez względu na to gdzie jesteś, z każdego podłączonego urządzenia elektrycznego.

SCRIBZEE pozwala organizować, reorganizować i edytować swoje notatki. Zacznij od stworzenia folderów, w których będziesz mógł segregować notatki zgodnie z ich tematyką. Funkcja „Edytuj” pozwala na reorganizowanie stron z różnych notatek, zmianę kolejności stron, czy tworzenie wirtualnego notatnika zawierającego zapiski z jednego projektu lub tematu. Notatki mogą również zostać wzbogacone o obrazy z Twojego smartfonu.

Jeżeli pragniesz podzielić się z kimś swoimi notatkami, SCRIBZEE umożliwi Ci to za pomocą maila, sieci społecznościowych lub innej funkcji komunikacyjnej telefonu, jak Evernote productivity app. SCRIBZEE oferuje też szybki i prosty dostęp do notatek za pomocą słów kluczy, tak abyś nie musiał tracić czasu na przeszukiwanie notatek na papierze.

Jeżeli więc stawiasz sobie jasne cele i ambitne wyzwania, gama International jest Twoim idealnym partnerem handlowym, który pomoże Ci w ich osiągnięciu. Każdy dzień stanowi nowe wyzwanie dla Twojego przedsiębiorstwa, a to wymaga od Ciebie najlepszych rozwiązań. Upewnij się, że wybierasz najlepsze narzędzia do skutecznej pracy.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form