Logo Staples

Notatniki Oxford. Zacznij wspaniale swój dzień pracy

Udostępnij:
Hamelin

Nadszedł czas powrotu do biura i bez względu na to, czy chcesz uporządkować, czy uprzyjemnić miejsce pracy, Staples posiada wszystkie notatniki Oxford, których potrzebujesz.

OXFORD INTERNATIONAL – BEZCENNY PARTNER BIZNESOWY

Kadra kierownicza prowadząca pełen wyzwań styl życia potrzebuje notatnika pozwalającego na szybkie i skuteczne wykonanie zadania. Dlatego też Oxford opracowała serię International – gamę uniwersalnych rozwiązań oferujące szeroki zakres możliwości ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb menedżerów i kierowników. 

ACTIVEBOOK gwarantuje niezwykłą trwałość dzięki twardej okładce. Możliwość przechowywania notatek i dokumentów w kieszeni A4+. Ruchomy separator pozwala zaznaczyć pierwszą, czystą stronę.

MEETINGBOOK. Opatentowane rozwiązanie gwarantujące, że zawsze przybędziesz na spotkanie dobrze przygotowany. Możliwość przechowywania luźnych notatek i dokumentów w elastycznej teczce z trzema klapkami.

ORGANISERBOOK. 6-cio częściowa teczka pozwala na przechowywanie dokumentów w zorganizowany sposób, a 3-klapkowa, elastyczna teczka oferuje dodatkowe miejsce do bezpiecznego przechowywania luźnych dokumentów.

OXFORD OFFICE MY COLOURS – DODAJ AKCENT KOLORYSTYCZNY DO BIURA

Uporządkowanie zapewnia poczucie większego przygotowania i kontroli. My Colours to sposób na uporządkowanie i dodanie koloru do biura, sprawiając, że dzień pracy staje się bardziej znaczący i przyjemny.

Office My Colours

Wykonane przy użyciu przezroczystego polipropylenu notatniki Office My Colours oferują doskonałą wartość z zainwestowanych pieniędzy. Nie tylko wyglądają świetnie, są także odporne na zużycie. Jak w przypadku wszystkich notatników Oxford zawierają również dodatkowy ekstra biały Optik Paper o gramaturze 90 g oraz wyjmowaną linijkę pomagającą oznaczyć pierwszą czystą stronę.

NOWOŚĆ – OXFORD SMART CHARTS

Wyciągnij więcej ze swoich spotkań i spraw by ich podsumowanie przestało być nudnym obowiązkiem. Przenieś swoje odręczne zapiski do cyfrowego świata razem z blokami do flipcharta Oxford Smart Charts i stworzoną dla nich aplikacją PowerChart. Uchwyć swoje notatki za pomocą urządzenia mobilnego, zapisz jako plik PDF i udostępniaj. Wszystko w 3 prostych krokach.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form