Logo Staples

Niewielkie zmiany mogą mieć ogromne znaczenie – zarządzaj czasem dzięki MultiCopy

Udostępnij:
Multicopy

Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, doba ma tylko 24 godziny. Dlaczego tak się dzieje, że pewni ludzie osiągają znacznie więcej niż inni?  Dlaczego niektórzy koledzy z pracy zawsze wydają się być bardziej zestresowani?   Odpowiedź na to pytanie to właściwe zarządzanie czasem.  Niektórzy po prostu pracują inteligentniej i wykonują więcej w krótszym czasie. 

Poświęć pół godziny na zastanowienie się, w jaki sposób możesz lepiej zarządzać swoim czasem. Czy pośród wykonywanych codziennie czynności jest coś, co możesz zmienić od razu?

To nie muszą być wielkie zmiany. Niewielkie zmiany dotyczące codziennych zajęć mogą przynieść ogromne korzyści. Pomyśl o tym. Jeśli jesteś w stanie zaoszczędzić 5 minut na dojeździe do pracy – wyjeżdżając z domu 10 minut wcześniej, aby uniknąć korków, i w rezultacie wracając do domu 10 minut wcześniej – oznacza to, że tygodniowo zaoszczędzisz 50 minut spędzanych w samochodzie, co daje 40 godzin w skali roku.  Spróbuj zrobić listę 10 rzeczy, które musisz zrobić danego dnia. Zauważysz, że planowanie czasu pomaga w realizacji założonych celów. „Ziarnko do ziarnka aż zbierze się miarka”.

Wzięliśmy pod uwagę Twój czas, opracowując technologię wytwarzania papieru MultiCopy.  Używając go, można naprawdę uniknąć stresujących sytuacji i zaoszczędzić trochę czasu w biurze. Papier jest produkowany na tej samej maszynie niezmiennie od 40 lat i aby mieć pewność, że nie dojdzie do zacięcia papieru w drukarce spowodowanego zakurzeniem, oczyściliśmy z kurzu każdy arkusz. Jako potwierdzenie idealnych, błyskawicznych wydruków papier MulitCopy uzyskał certyfikat ColorLok gwarantujący natychmiastowe wysychanie atramentów, profesjonalny wygląd wydruków i ostrość odwzorowania.  

Jeśli jeszcze nie pracujesz z MultiCopy, czas na małą zmianę, która może mieć ogromne znaczenie. Zarządzaj czasem dzięki MultiCopy.

pomieszczeniu kawa, sit, internet, komputer, dorosły, office, Kobieta, laptopa, relaks, papieru, technologii, rodziny, okno, człowiek, biznes, wireless, filiżanka kawy, współczesnej, Świt
biznes, ilustracja, nie osoby, papieru, finanse, pole, placu, bogactwo, symbol na białym tle, zakupy, przeszklone, poziome, oszczędności, pieniądze, towar, sukces, kształt, kontener, szczęścia
Udostępnij:
Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form