Logo Staples

LEITZ WOW: MOC KOLORÓW

Udostępnij:
Leitz

Czy kolory mogą mieć wpływ na Twoje zdrowie i produktywność? Badanie przeprowadzone przez Southeast Missouri State University pokazało, że kolor talerza może wpływać na to, jak dużo jemy. Uczestnicy badania, którzy otrzymali czerwone talerze, zjedli mniej niż ci, którym jedzenie podano na talerzach białych czy żółtych.

Kolory mogą także zdziałać cuda w biurze, niezależnie od tego czy wykorzystamy je do personalizacji przestrzeni, stymulowania nastroju czy nawet produktywności. Psychologowie są zgodni co do tego, że nadanie osobistego stylu nie tylko przestrzeni prywatnej, ale również biurowej, może mieć pozytywne skutki.

Rysunki dziecka, ciekawe zdjęcia czy czy kolorowe produkty biurowe oswajają przestrzeń biurową, poprawiają samopoczucie i pozytywnie wpływają na poziom Twojej pewności siebie. A większa pewność siebie w pracy oznacza lepszą produktywność!

papier, współczesny, biznes, wewnątrz pusty, żadna osoba, internet, zakupy, Kobieta, na białym tle, paski, pionowe, Rodzina, eleganckie, ludzie, moda, pulpit, na co dzień, sklep, towar

Kolorowa kolekcja Leitz WOW 

Wyróżnij się z tłumu dzięki kolorowej kolekcji Leitz WOW. Sześć kolorów, różnorodność produktów i niezliczone możliwości pokazania własnego stylu w biurze. Wybierz jeden z żywych, pozytywnych i energetycznych kolorów - różowy, niebieski, pomarańczowy, turkusowy, fioletowy lub zielony - i wyposaż swoje biuro we wszystko, czego potrzebujesz: od segregatorów, teczek, półek na biurko, przez pojemniki na czasopisma, zszywacze, dziurkacze, kosze na śmieci, aż po nożyczki, pudła czy notatniki.

Pożegnaj szarą codzienność! Dzięki kolekcji Leitz WOW wyrazisz swoją osobowość i nadasz indywidualny charakter swojemu miejscu pracy. Z badań wynika, że pracownicy, którzy mogą wybierać własne produkty biurowe, czują się bardziej komfortowo, przez co ich efektywność wzrasta aż do 32%!

NOWE produkty Leitz WOW z inteligentnymi rozwiązaniami

W Esselte od wielu lat uważnie śledzimy zmieniające się trendy i potrzeby użytkowników oraz nieustannie pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, umożliwiającymi lepszą organizację i efektywność pracy. Wkrótce kolekcja WOW poszerzy się o serię nowych produktów na biurko w unikalnej dwubarwnej kolorystyce. Wśród nich będzie m.in. piórnik z wbudowaną ładowarką indukcyjną do smartfonów czy kubek na długopisy ze wzmacniaczem dźwięku. Brzmi ciekawie?

ilustracja nie osobę, design, biznes, wektor, rodziny, symbol, pasek, strzałka, grafiki, obrazu, szablon, internet, grafiki, papieru, współczesnej, znak, pulpit, kształt, na białym tle
Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form