Logo Staples

LEITZ iLAM: PERFEKCYJNA LAMINACJA ZA KAŻDYM RAZEM.

Udostępnij:
Leitz

Niezależnie od tego, co chcesz laminować, tutaj znajdziesz perfekcyjny rodzaj laminacji, idealnie dopasowany do zadań, które masz do wykonania. Dzięki laminatorom Leitz iLAM możesz spodziewać się bezproblemowej laminacji i perfekcyjnych rezultatów, bez obaw o zacięcie folii i uszkodzenie urządzenia. Wszystkie modele laminatorów są łatwe w obsłudze, nie wymagają skomplikowanych ustawień. Krótki czas nagrzewania, wysoka jakość i szybkość laminacji pomogą Ci podnieść efektywność pracy!

Kolekcja laminatorów iLAM touch

Kolekcja laminatorów iLam touch wyznacza nowe standardy w laminacji. Wszystkie urządzenia wchodzące w jej skład to w pełni automatyczne, szybkie laminatory premium z wbudowaną technologią czujnikową, która rozpoznaje grubość dokumentu i automatycznie dostosowuje prędkość laminacji. Odpowiednie dla folii o grubości od 80 do 250 mikronów, nagrzewają się w ciągu zaledwie jednej minuty, a model A3 turbo S może zalaminować dokument A4 (w folii 80 mikronów) w zaledwie 10 sek.! Dodatkowo wyposażone są w funkcję automatycznego cofania. Wszystko to sprawia, że idealnie nadają się do intesywnego użytku biurowego. Wszystko, co musisz wiedzieć o laminatorach iLAM touch, to jak je włączyć i wyłączyć!

Kolekcja laminatorów iLAM Office

Laminatory iLam Office zapewniają wspaniałe rezultaty laminacji i wygodę użytkowania, a do tego dzięki smukłemu, eleganckiemu kształtowi, atrakcyjnie prezentują się we wnętrzu. Potrzebują zaledwie jednej minuty do nagrzania i tylko muśnięcia palcem do rozpoczęcia szybkiej laminacji - laminacja dokumentu A4 (w folię 80 mikronów) zajmuje zaledwie 45 sek. Odpowiednie dla folii o grubości od 80 do 125 mikronów, nie wymagają skomplikowanych ustawień. Linia laminatorów Leitz iLam Office jest przeznaczona dla osób, które nie korzystają z laminatorów codziennie, ale laminują regularnie i oczekują profesjonalnych rezultatów.

Kolekcja laminatorów iLAM Home Office

Kolekcja laminatorów Leitz iLam Home Office rozświetli każde miejsce pracy - idealnie nadaje się dla osób, które pracują z domu. Laminatory dostępne są w czterech żywych kolorach WOW, stwarzających duże możliwości dopasowania do stylu i kolorystyki Twojego wnętrza. Ponadto mają wszechstronne zastosowanie - idealnie nadają się do realizacji zarówno zadań biznesowych, jak do użytku osobistego. Potrzebują 3 minut do nagrzania i laminują folie o grubości od 80 do 125 mikronów.

Folie iLAM z funkcją UDT

Wysokiej jakości folie iLAM z unikalnym systemem kierującym (UDT) są idealnie dopasowane do laminatorów Leitz iLAM. Rozwiązują 2 podstawowe problemy pojawiające się podczas laminacji: niewłaściwe włożenie folii do laminatora oraz błędne ustawienie temperatury. Opatentowane strzałki na foliach Leitz iLAM pokazują właściwy kierunek wkładania folii do laminatora - po uzyskaniu odpowiedniej temperatury w czasie laminacji strzałki znikają. Zawsze proste w użyciu i gwarantujące perfekcyjne rezultaty laminacji!

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form