Logo Staples

Istotne elementy w miejscu pracy

Udostępnij:
  • Legamaster

Po skończonym urlopie codzienna, biurowa rutyna wraca do naszego życia. Jednak każde biuro może stać się miejscem o bardziej domowej atmosferze i zapewnić komfort i spokój osobom pracującym. Coraz więcej firm zwraca uwagę na tworzenie środowiska pracy, które pozwoli utrzymywać pracowników w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Niektórzy wprowadzają drastyczne zmiany, chcąc zbudować Eudajmonię, a inni dbają o kondycję na mniejszą skalę. Niemniej jednak jest to trend, który przyczynia się do posiadania zdrowszych i szczęśliwszych pracowników. Studium przypadku – „Jak stworzyć i promować zdrowsze miejsce pracy” opracowane przez firmę Staples Business Advantage stwierdza, że kładąc nacisk na promowanie zdrowia w miejscu pracy:

Jakie elementy są istotne do stworzenia zdrowego środowiska? Nie można określić tylko jednego sposobu na polepszenie kondycji pracowników biurowych w firmie. Każda organizacja może wybrać własne podejście, niezbyt skomplikowane, biorące pod uwagę cele i zadania pracowników. Dodanie odpowiednich mebli do przestrzeni biurowej lub używanie określonych produktów, które ułatwią konkretne procesy, może pozytywnie wpłynąć na samopoczucie pracowników. Oto kilka przykładów, które wymagają tylko niewielkich zmian.

Pokój socjalny to bardzo ważny element środowiska biurowego; jest miejscem, gdzie pracownicy spotykają się, aby naładować swoje wewnętrzne baterie i odpocząć. Na Infografice firmy Staples Advantage tablica informacyjna jest jednym z 8 elementów, którego nie powinno zabraknąć w pomieszczeniu socjalnym. To odpowiednie miejsce w firmie do dzielenia się informacjami, takimi jak inicjatywy biurowe, happeningi społecznościowe itp. W aktywnym środowisku biurowym często używana tablica suchościeralna stanowi niezbędny element do umieszczania takich pomysłów czy informacji. Dwustronna tablica suchościeralna Legamaster Professional idealnie nadaje się do intensywnego i długotrwałego użytkowania. Jej wysokiej jakości, odporna na zarysowania powierzchnia emaliowana może pomieścić wszystkie inicjatywy pochodzące od zgranego zespołu. Dwukrotnie większa powierzchnia niż u ściennej tablicy suchościeralnej umożliwia napisanie jeszcze większej ilości informacji. Dodatkowo jej mobilność oznacza, że wszystkie pomysły można dosłownie przenieść do innego pomieszczenia lub pokoju szybkich narad w biurze. W połączeniu z karteczkami Magic Chart Notes i taśmą do tworzenia linii Legamaster, dwustronna tablica suchościeralna stanie się tablicą typu Scrum w kilka chwil i pozwoli centralnie zarządzać projektem.

Według studium przypadku, nie tylko meble w środowisku pracy, ale również czystość materiałów biurowych znacznie wpływa na poprawę samopoczucia pracowników. Praca w czystym otoczeniu zwiększa kreatywność pracowników. Świeże i błyskotliwe pomysły same pojawiają się na tablicy wraz z chęcią ich natychmiastowej realizacji. Z zestawem do czyszczenia Legamaster można szybko i łatwo wytrzeć tablicę, nie pozbywając się pomysłów ze swojej głowy. To bardzo istotny element, który pozwoli zapisywać wszystkie cenne myśli i przekazywać wiadomości innym członkom zespołu. Ponadto dzięki magnetycznemu pojemnikowi na akcesoria, zestaw do czyszczenia umieszczony na tablicy, pozwoli skupić się na prezentacji, zapewniając łatwy dostęp do czystej powierzchni.

Każde biuro to wyjątkowe miejsce, a każda sytuacja wymaga innego podejścia. Oferując ponad 1000 produktów biurowych, od akcesoriów do tablic suchościeralnych po interaktywne ekrany dotykowe, firma Legamaster udostępnia rozwiązania o szerokim zastosowaniu w środowiskach biurowych. 

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form