Logo Staples

W jaki sposób udoskonalić swoją organizacje pracy, oszczędzając czas, podnosząc wydajność i zwiększając motywację, jednocześnie osiągając na koniec roku w łatwiejszy sposób wyznaczone cele.

Udostępnij:
Elba

To już półmetek zbliżającego się końca roku – nie ma czasu do stracenia, aby osiągnąć wyznaczone,ambitne cele. Kluczem do sukcesu jest skuteczna organizacja pracy!

Żmudne i monotonne prace – archiwizowanie dokumentacji jest uważane za ważne zadanie, ale bardzo czasochlonne. Ponadto „niearchiwizowanie dokumentacji” może mieć swoje nieprzyjemne konsekwencje – desperackie poszukiwanie lub utrata dokumentu zagubionego w stosie innej dokumentacji. Takie problemy mogą negatywnie wpłynąć na Twoje dobre samopoczucie i pozytywne nastawienie do pracy. 

W jaki więc sposób połączyć pracę z przyjemnością i sprawić, aby archiwizowanie dokumentacji było mniej nużące i bardziej stymulujące do pracy?

Jest to możliwe dzięki nowej kolekcji Elba ART!

Wyróżnij się i zwiększ swoją wydajność pracy dzięki wykorzystaniu naszych funkcjonalnych, eleganckich, wysokiej jakości rozwiązań. 

Oprawiona błyszczącą okładką i wykończona eleganckim, zagiętym tłoczeniem kolekcja ART prezentuje wyrazistą tożsamość, zdecydowanie nowoczesną, ale i ponadczasową. Oferowana w kolorze czarnym i białym.

Dzięki odpornemu na zużycie materiałowi oraz nieprzepuszczaniu światła może chronić każdą dokumentację, zapewniając poufność i elegancki wygląd w każdej sytuacji.

Każdy znajdzie swoje własne zastosowanie dla rozwiązania ART:

  • Elastyczna teczka – lekka, łatwa w noszeniu. Elastyczna, pionowa gumka zapewniająca szybkie otwieranie teczki.
  • Teczka typu box – duża pojemność (SP25mm: 200 arkuszy / SP40mm: 300 arkuszy). Ergonomiczny otwór na palec. Mechanizm zamykający na zatrzask.
  • Segregatory A4: SP20mm, elastyczny i kompaktowy, mała pojemność. SP40mm, twarda okładka o dużej trwałości i pojemności (250 arkuszy) do ustawiania w pionie. Właściwy produkt biurowy umożliwiający wgląd, organizację i segregowanie dokumentów (przy użyciu przekładek).
  • Albumy ofertowe: Kompaktowe rozwiązanie typu all-in-one stanowiące alternatywę dla segregatorów. Gładkie koszulki z otwartymi narożnikami w celu zapewnienia łatwego wsuwania dokumentów. Dostępne w wersji 20, 40 i 60 koszulek.
Pokaż, na białym tle, pusty, dokument, przechowywania, biznes, nie osoby, broszury, pusty, papieru, Biuro, rack, spoiwa, danych, sprzęt, pusta, magazyn, pole, okładka, zabezpieczeń
nie osoby, pusty, puste, na białym tle, pusty, aluminium, dziurka, literatura, katalog, papier, projekt, towar, drzwi, uchwyt, tworzyw sztucznych, danych, literatury, tajemnicy, stali, sprzęt
ilustracja, wektor, na białym tle, stronę, puste, binder, nie osoba, sprzęt, biznes, grafika, książki, jest pusta, spirala, pamiętnik, edukacja, Uwaga, paski, papier, na białym tle, projekt
pomieszczeniu współczesnej, meble, fotel, sofa, pokój, rodziny, siedzenia, wnętrz, okno, fotel, komfort, Apartament, luksusowych, tabeli, wewnątrz, nie osoby, Lampa, dom, nowoczesne
Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form