Logo Staples

Efektywny Powrót do Pracy z produktami Post-it®, Scotch® i Command™

Udostępnij:
Post-it

Kiedy wracasz z wakacji prawdopodobnie najpierw sprawdzasz kalendarz, spisujesz listę zadań do wykonania i organizujesz miejsce do pracy. Produkty Post-it®, Scotch® i Command ™ mogą Ci pomóc, aby szybko stać się gotowym na Powrót do Pracy.

Zorganizuj się z Zakładkami Post-it®

Aby zaktualizować harmonogram, uporządkować segregatory lub szybko znaleźć ważne dokumenty, Zakładki Post-it® oferują wiele rozwiązań pomagających zwiększyć efektywność pracy: miękkie zakładki do zaznaczania ważnych ważnych stron, strzałki do wskazywania kluczowych punktów i ważnych informacji, wytrzymałe i silne zakładki do lepszej organizacji archiwum. Odkryj pełną gamę zakładek Post-it®, a na pewno się do nich przekonasz.

Taśmy Scotch® Magic™, do pracy która musi być dobrze wykonana. Jakkolwiek z niej korzystasz - czy poprzez ręczny podajnik, czy też obciążony podajnik na biurko, taśma Scotch® Magic™ zawsze jest niewidoczna na papierze i płynnie się odwija. Pomaga realizować codzienne zadania łatwo i przyjemnie. Na taśmie Scotch® Magic możesz także pisać dzięki czemu staje się niezwykle uniwersalna i użyteczna, np. jako etykieta.

Podajniki Post-it® Z-Notes, zrób notatkę jedną ręką.

Od poważnych, modnych, ekologicznych do wyglądających zabawnie, sprawdź który podajnik Post-it® Z-notes najlepiej pasuje do Twojego biurka. Odkryj wygodę systemu Pop-Up w karteczkach Z-Notes i wybieraj kolejne bloczki spośród wielu dostępnych kolorów karteczek Post-it® Z-Notes.

Karteczki Post-it® Super Sticky są podstawowym narzędziem do zwiększenia efektywności w pracy. Od małego kwadracika do wielkich arkuszy, gładkie lub w linię, od żółtych kanarkowych do energetycznych i żywiołowych barw, karteczki Post-it® Super Sticky to Twoje narzędzie do przypominania kluczowych terminów, robienia listy rzeczy do wykonania, lub wykonywania długich notatek, aby przygotować się do spotkania. I dzięki super-mocnemu klejowi, trzymają się wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz, aby były widoczne!

Produkty Command ™ - wieszanie bez wiercenia - usuwanie bez śladu

Zapomnij o gwoździach, śrubach i pinezkach, haczyki i paski Command ™ pomogą Ci udekorować biuro szybko i wygodnie, bez obawy uszkodzenia ścian! Połączenie wytrzymałego kleju z rozciągliwym podłożem, pozwala paskom Command ™ mocno trzymać się na różnych powierzchniach, w tym malowanych ścianach, drewnie, glazurze i innych. Jednak, gdy zechcesz już je zdjąć - możesz je łatwo usunąć bez dziur, śladów i uszkodzeń. Wzbogać swoje miejsce pracy z wykorzystaniem wygodnych rozwiązań od Command™. 

Produkty Post-it®, Scotch® i Command™ przynoszą spokój ducha dzięki temu, że pomagają organizować Twoją pracę lepiej. Ich wyróżniające się kolory i kształty, wnoszą nową energię do Twojego biura i pomagają Ci dopasować przestrzeń pracy do twoich wymagań. Spraw, aby Twoja praca była łatwiejsza i bardziej kolorowa, z produktami od firmy 3M™

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form