Logo Staples

Drobne rzeczy, które pomogą zwiększyć wydajność pracy

Udostępnij:

Niezależnie od tego czym się zajmujesz, czasami mogą zdarzać się stresujące sytuacje. Może to być próba dotrzymania zbliżających się terminów, pogoń za nowymi klientami lub góra nowych zadań do zrealizowania w najbliższym tygodniu. Zwiększenie efektywności pozwala zredukować stres, dlatego chcemy przedstawić kilka drobiazgów, dzięki którym możesz wraz ze swoimi pracownikami stworzyć bardziej wydajne środowisko pracy.

tabela, w pomieszczeniu, meble, współczesnej, nie osoby, pokój, rodziny, biurko, wewnątrz, biznes, papieru, krzesło, Biuro, drewno, dom, nowoczesne, Apartament, laptop, pusty,

Popraw organizację

Zaniedbane i zagracone środowisko pracy jest automatycznie bardziej stresujące. Zatem jeśli przeróżne teczki, pudełka i dokumenty zajmują każdy dostępny kawałek przestrzeni, tworzy to poczucie chaosu oraz utrudnia wyszukiwanie potrzebnych informacji.

Rozpocznij od utworzenia spisu dokumentów, które przechowujesz, a przy użyciu niszczarki pozbądź się zbędnych papierów. Następnie zakup nowy system do przechowywania teczek i dokumentów, który umożliwi ich lepszą organizację. Pomyśl również, w jaki sposób produkty do archiwizacji wpłyną na wygląd otoczenia, ponieważ możesz jednocześnie dostosować swoje miejsce pracy tak, aby była ona przyjemniejsza.

Możesz pomóc swoim kolegom w utrzymaniu czystości i porządku na biurkach, zapewniając im świetnie wyglądające akcesoria biurowe takie, jak pojemniki CEP Pro Gloss oraz kolorowe teczki i segregatory.

Upewnij się, że odpowiednie narzędzia są zawsze dostępne

Czas spędzony na poszukiwaniu długopisu, papieru czy notatnika jest nie tylko frustrujący, ale również spędzony bezużytecznie, dlatego możesz wyznaczyć osobę, która będzie zajmowała się stałym uzupełnianiem papieru, tuszu czy długopisów w szafce z materiałami eksploatacyjnymi.

Używanie dobrej jakości papieru i długopisów będzie dawało również więcej satysfakcji pracownikom — a jeśli zainwestujesz w przeznaczone dla nich spersonalizowane artykuły papiernicze, poczują się z pewnością docenieni.

Odpowiedni zapas drobnych, ale równie istotnych akcesoriów, takich jak karteczki samoprzylepne Post-it ma również istotne znaczenie pod względem maksymalizacji wydajności.

Zorganizuj biuro od nowa

Na wydajność pracy wpływa również rozkład biura. Umieszczenie blisko siebie stanowisk osób, które ściśle ze sobą współpracują to prosty sposób na usprawnienie komunikacji i toku prac. Zapewnienie większej przestrzeni może poprawić nastrój pracowników i zwiększyć ich produktywność, zatem upewnij się, że w ciągu dnia wszystkie rolety i żaluzje są szeroko otwarte.

Drobne zmiany, duże efekty

Nawet drobne, wydawałoby się nic nie znaczące elementy, takie jak zapewnienie bezpłatnej kawy i herbaty lub owoców dla pracowników mogą podnieść ich morale i wykazać że o nich dbasz. 

Czy zatem nie nadeszła odpowiednia pora, aby przemyśleć zmiany, dzięki którym Twoje biuro stanie się bardziej wydajnym miejscem pracy, ponieważ ta inwestycja zacznie się spłacać niemal od razu?

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form