Logo Staples

Dokumenty, które robią wrażenie

Udostępnij:
  • Gbc

Techniki wykańczania dokumentów, takie jak laminacja i bindowanie, postrzegane są jako doskonały sposób na przekształcenie pliku papierów w doskonale prezentującą się, profesjonalną broszurę lub poster. Proces może być postrzegany jako czasochłonny i zbyt kompleksowy dla osób nieznających się na obsłudze danego urządzenia. A prosta oprawa lub laminacja dokumentu to ogromna różnica w jego prezentacji. 

Profesjonalna prezentacja dokumentów
Nawet w dobie cyfryzacji tradycyjne, materialne dokumenty nadal mają znaczenie. Prezentując informacje na spotkaniu, drukowana broszura zrobi dobre wrażenie w każdej branży. Przykładowo, podczas ważnego spotkania w agencji o profilu kreatywnym rozdanie drukowanych materiałów oprawionych i zalaminowaych zapewni przewagę nad konkurencją i wzmocni wizerunek firmy. W firmie o profilu finansowym udostępnianie kopii prezentacji jest niezbędne, aby klienci mogli bliżej przyjrzeć się tabelom i wykresom. W kancelariach prawniczych laminator i bindownica to podstawowe narzędzia do prezentacji i zabezpieczenia kluczowych dokumentów. 

Lista kontrolna GBC 
Teraz już wiemy, dlaczego warto zainwestować czas w prezentację dokumentów. Oto lista kontrolna kwestii, o których należy pamiętać, wykańczając dokument. 

·  Do czego wykorzystywany będzie dokument?
Cel tworzenia dokumentu zazwyczaj dyktuje rodzaj oprawy lub laminacji. Należy też wziąć pod uwagę, jak długo dokument ma przetrwać.

·  Jaki rodzaj oprawy wybrać?
Jeśli oprawiany dokument, np. oferta handlowa, akta firmowe, wymaga zabezpieczenia, najlepsza będzie oprawa drutowa. W szkole do oprawy dużych ilości materiałów lepsza będzie tańsza, prostsza w obsłudze i szybsza bindownica grzebieniowa.

·  Jaki laminator wybrać?
Laminatory koszulkowe doskonale wykończą szkolne projekty artystyczne, a laminator rolowy sprawdzi się w profesjonalny punktach drukarskich. Ilość dokumentów do laminowana określi wielkość laminatora.

·  Czy dokumenty wymagają dodatkowego wykończenia?
Pamiętaj, aby sprawdzić wszystkie strony zalaminowanego lub oprawionego dokumentu, przytnij kartki nożyczkami lub gilotyną, aby były jednakowej wielkości.

W 2017 GBC obchodzi 70 urodziny. Od 1947 GBC jest dostawcą najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie wykończenia dokumentów. GBC zapewnia każdej firmie narzędzia potrzebne do tworzenia profesjonalnych i doskonale prezentujących się materiałów informacyjnych, które pomagają firmom na całym świecie doskonale prezentować się podczas spotkań i prezentacji biznesowych. Dowiedz się więcej o GBC i poznaj najlepsze bindownice i laminatory dla Twojego miejsca pracy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej i śledzenia @gbceurope na Twitterze.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form