Logo Staples

Co będziesz dzisiaj laminować?

Udostępnij:
  • Leitz

Laminator i folie do laminacji są niezbędne w każdym biurze. Dzięki nim wykonasz estetyczne wizytówki, identyfikatory, spisy telefonów, ogłoszenia… - możliwości są nieograniczone. Laminowanie chroni przed brudem, zalaniem i wilgocią i nadaje zwykłej kartce papieru solidne wykończenie i połysk. Leitz sprawia, że laminowanie jest szybkie i proste. Nawet w naszym coraz bardziej zdigitalizowanym świecie laminowane oznakowanie, dokumenty czy inne materiały - wciąż odgrywają istotną rolę. Niezależnie od tego, co chcesz zalaminować – oznakowanie na parking, tygodniowy terminarz, identyfikator na event czy wiele innych – będą one służyły Ci dłużej, bo będą chronione przed wodą i brudem, będzie je można łatwo wyczyścić i użyć ponownie.

Profesjonalna szybkość, profesjonalne rezultaty
Obsługa innowacyjnych laminatorów iLAM firmy Leitz jest intuicyjna, wygodna i bezproblemowa. Urządzenia zostały tak zaprojektowane, aby połączyć wysoką jakość i szybkość z doskonałymi rezultatami - za każdym razem, gdy będziesz z nich korzystać. Co więcej, wszystkie urządzenia iLAM są energooszczędne i wyłączają się automatycznie po trzydziestu minutach bezczynności.

Solidny laminator Leitz iLAM Office, dostępny w formacie A4 lub A3, to niezawodność i profesjonalne rezultaty zamknięte w atrakcyjnej, kompaktowej formie. Nagrzewa się w ciągu 1 minuty, dzięki czemu możesz zalaminować coś od ręki. Przeznaczony do laminacji folią o grubości 80 i 125 mikronów, nie wymaga żadnych skomplikowanych ustawień - eliminuje kłopoty, zapewniając jednocześnie niezmiennie doskonałe rezultaty. 

Koniec z zacięciami, dzięki technologii kierunku UDT!
Laminatory Leitz iLAM Office i folie Leitz iLAM z technologią kierunku aplikacji (UDT) to doskonałe połączenie! Celem naniesionej na folie iLAM technologii UDT jest wyeliminowanie niektórych spośród najczęściej występujących podczas laminacji problemów.

Przed laminowaniem strzałki UDT na folii iLAM są wyraźnie widoczne, aby każdorazowo zapewnić prawidłowe wyrównanie dokumentów wkładanych do laminatora. Nieprawidłowe wyrównanie jest główną przyczyną słabszej jakości laminacji. Dodatkowym problemem są niewłaściwe ustawienia temperatury, ale technologia UDT rozwiązuje również ten problem, ponieważ przy prawidłowej temperaturze strzałka na folii automatycznie znika. Jeśli używasz laminatora innego niż iLAM i strzałki są nadal widoczne, przepuść foliowany dokument przez laminator jeszcze raz, aż znikną wszystkie oznakowania. Będziesz mieć wtedy pewność, że Twój dokument jest doskonale zabezpieczony.

LEITZ iLAM: PERFEKCYJNA LAMINACJA. BEZ WZGLĘDU NA TO, JAK TO ROBISZ.

Udostępnij:

Czytaj dalej

Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form