Logo Staples

Bądź dobrze zorganizowany dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Leitz ICON i wygraj wyścig w 2016 roku!

Udostępnij:
Leitz-icon

Czy jesteś gotowy na sukces w wyścigu w 2016 roku? Badania europejskie wskazują, że często małe rzeczy wzbudzają w organizacji największą irytację, szczególnie kiedy praca wykonywana jest na przestarzałym sprzęcie. Współpraca w elastycznie dobieranych zespołach czy praca zdalna jeszcze dziesięć lat temu były rzadkością. Jak od tego czasu urządzenia w Twoim biurze dostosowały się do nowoczesnego świata?

 

Drukarka Leitz Icon - Jedno urządzenie, a tyle możliwości!

Drukarka etykiet stworzona na miarę 21. wieku, przeznaczona do druku różnych rodzajów etykiet.

Inteligentna, bezprzewodowa drukarka etykiet Leitz Icon przeznaczona jest do druku papierowych i plastikowych etykiet w różnych rozmiarach. Od niewielkich, produkowanych z niezwykłą szybkością (200 naklejek na minutę), do etykiet w rozmiarze bannerów (do 2,7 m długości), docinanych do wybranego formatu, których produkcja może być monitorowana przez różne urządzenia elektroniczne wyposażone w aplikację Leitz Icon. Inteligentne kasety z taśmą wskazują, który rodzaj taśmy jest załadowany oraz ile etykiet pozostało do zadruku. Drukarka może być użytkowana w trakcie przemieszczania się, jako że jest w pełni mobilna dzięki akumulatorowi, który wystarcza na 12 godzin pracy lub wydruk 1200 etykiet.

 

Mobilna drukarka Leitz Icon - drukuj dowolny rodzaj etykiet, gdziekolwiek się znajdujesz!

Technologia, poziome, biznesowe, dla dorosłych, ludzi, komputer, pomieszczeniu, komunikacja, internet, człowieka, office, połączenia, laptop, Kobieta, papieru, dokumentu, biurko, przygotowanie, usługi, ilustracja
Udostępnij:
Kontakt
close

Porozmawiajmy osobiście

Skontaktuj się z przedstawicielem Staples, dzwoniąc na numer:

(58) 781 52 00

Możesz również wypełnić poniższy formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą jeden z naszych przedstawicieli.

Get help PL

Form